Starší žáci

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Starších žáků, skupina "B"

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 14. 9. 2016 18:00ZelenečBenátky6:1 (4:1) 
2Středa 28. 9. 2016 10:30BenátkySKP Boleslav2:3 (0:1) 
3Neděle 28. 8. 2016 10:00FK SázavaBenátky0:5 (0:2) 
5Neděle 11. 9. 2016 14:00FK ČáslavBenátky3:2 (0:0) 
6Sobota 17. 9. 2016 10:30BenátkyTJ Sokol Jestřabí Lhota1:5 (1:5) 
7Sobota 24. 9. 2016 10:00Mnichovo HradištěBenátky12:2 (8:0) 
8Sobota 1. 10. 2016 10:30BenátkyDobrovice2:4 (1:2) 
9Sobota 8. 10. 2016 10:00SK KosmonosyBenátky9:0 (4:0) 
10Sobota 15. 10. 2016 10:30BenátkySK Český Brod3:5 (1:2) 
11Neděle 23. 10. 2016 10:00Lysá n/L.Benátky3:3 (2:1) 
12Sobota 29. 10. 2016 10:30BenátkyKutná Hora1:3 (0:2) 
13Neděle 6. 11. 2016 12:00TJ KřinecBenátky3:2 (3:1) 
14Sobota 12. 11. 2016 10:30BenátkyFK Kolín B2:4 (0:2) 
15Sobota 19. 11. 2016 10:00TJ Slavoj VrdyBenátky6:1 (4:0) 
16Sobota 11. 3. 2017 10:30BenátkyZeleneč2:3 (0:2) 
17Sobota 18. 3. 2017 10:00SKP BoleslavBenátky5:1 (2:0) 
18Neděle 26. 3. 2017 10:30BenátkyFK Sázava1:5 (0:3) 
20Sobota 8. 4. 2017 10:30BenátkyFK Čáslav  
21Sobota 15. 4. 2017 10:00TJ Sokol Jestřabí LhotaBenátky  
22Sobota 22. 4. 2017 10:30BenátkyMnichovo Hradiště  
23Sobota 29. 4. 2017 10:00DobroviceBenátky  
24Sobota 6. 5. 2017 10:30BenátkySK Kosmonosy  
25Neděle 14. 5. 2017 13:45SK Český BrodBenátky  
26Sobota 20. 5. 2017 10:30BenátkyLysá n/L.  
27Sobota 27. 5. 2017 10:00Kutná HoraBenátky  
28Sobota 3. 6. 2017 10:30BenátkyTJ Křinec  
29Sobota 10. 6. 2017 10:00FK Kolín BBenátky  
30Sobota 17. 6. 2017 10:30BenátkyTJ Slavoj Vrdy  

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.