Dorost

ROZLOSOVÁNÍ - I.A třída Dorostu - skupina "B"

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Středa 28. 9. 2016 10:00BenátkyPšovka Mělník3:0 (2:0) 
2Pátek 28. 10. 2016 10:15KlecanyBenátky2:0 (0:0) 
3Sobota 27. 8. 2016 10:00BenátkyZeleneč0:2 (0:1) 
4Neděle 4. 9. 2016 10:30DobroviceBenátky1:2 (1:0) 
5Sobota 10. 9. 2016 10:00BenátkyBělá p/B.9:4 (4:1) 
6Neděle 18. 9. 2016 10:15TJ KlíčanyBenátky4:5 (1:4) 
7Sobota 24. 9. 2016 10:00BenátkyChotětov6:1 (4:1) 
8Neděle 2. 10. 2016 10:15FK LoučeňBenátky0:6 (0:4) 
9Sobota 8. 10. 2016 10:00BenátkyFK Brandýs4:0 (3:0) 
10Neděle 16. 10. 2016 11:00SK Bakov n/JBenátky2:2 (1:1) 
11Sobota 22. 10. 2016 10:00BenátkyV.Boreksoupeř se odhlásil 
12Sobota 29. 10. 2016 12:00D.BousovBenátky2:3 (2:2) 
13Sobota 5. 11. 2016 10:00BenátkyLuštěnice3:2 (1:1) 
14Neděle 13. 11. 2016 10:15TJ Sokol LibišBenátky4:0 (3:0) 
16Neděle 12. 3. 2017 10:15Pšovka MělníkBenátky3:4 (1:3) 
17Sobota 18. 3. 2017 10:00BenátkyKlecany2:0 (2:0) 
18Neděle 26. 3. 2017 10:15ZelenečBenátky2:1 (0:0) 
19Sobota 1. 4. 2017 10:00BenátkyDobrovice  
20Neděle 9. 4. 2017 10:00Bělá p/B.Benátky  
21Sobota 15. 4. 2017 10:00BenátkyTJ Klíčany  
22Sobota 22. 4. 2017 10:00ChotětovBenátky  
23Sobota 29. 4. 2017 10:00BenátkyFK Loučeň  
24Neděle 7. 5. 2017 10:15FK BrandýsBenátky  
25Sobota 13. 5. 2017 10:00BenátkySK Bakov n/J  
26Neděle 21. 5. 2017 13:30V.BorekBenátkysoupeř se odhlásil 
27Sobota 27. 5. 2017 10:00BenátkyD.Bousov  
28Neděle 4. 6. 2017 10:15LuštěniceBenátky  
29Sobota 10. 6. 2017 10:00BenátkyTJ Sokol Libiš  

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.