Benátky B

ROZLOSOVÁNÍ - FITPARTENER GASTRO I.B třída, skupina B 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Neděle 28. 8. 2016 17:00BenátkyFK Stará Boleslav3:2 (3:1)Detail
2Neděle 4. 9. 2016 17:00Neratovice BBenátky1:2 (1:0)Detail
3Neděle 11. 9. 2016 17:00BenátkyTJ Byšice1:3 (1:2)Detail
4Sobota 17. 9. 2016 17:00TJ LužecBenátky5:2 (3:1)Detail
5Neděle 25. 9. 2016 16:30BenátkyTJ Sokol Tišice1:3 (0:3)Detail
6Sobota 1. 10. 2016 10:15TJ KlyBenátky2:1 (1:0)Pen:3:1Detail
7Neděle 9. 10. 2016 16:00BenátkyDl. Lhota1:2 (1:1)Pen:2:4Detail
8Sobota 15. 10. 2016 16:00SK Bakov n/JBenátky2:1 (1:0)Detail
9Neděle 23. 10. 2016 15:30BenátkyFC Mělník4:1 (3:1)Detail
10Sobota 29. 10. 2016 14:30D.BousovBenátky3:4 (0:2)Pen:2:4Detail
11Neděle 6. 11. 2016 14:00BenátkyV.Borek4:3 (3:2)Detail
12Sobota 12. 11. 2016 14:00NelahozevesBenátky2:3 (1:1)Pen:3:4Detail
13Sobota 19. 11. 2016 10:15BenátkyTJ Sokol Pěčice2:1 (1:0)Pen:6:5Detail
14Sobota 25. 3. 2017 10:15FK Stará BoleslavBenátky1:2 (0:2)Detail
15Neděle 2. 4. 2017 16:30BenátkyNeratovice B0:1 (0:0)Detail
16Sobota 8. 4. 2017 16:30TJ ByšiceBenátky0:1 (0:0)Detail
17Neděle 16. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Lužec3:2np (2:2)
 (napk.3:1)
Detail
18Sobota 22. 4. 2017 17:00TJ Sokol TišiceBenátky2:1 (0:0)Detail
19Neděle 30. 4. 2017 17:00BenátkyTJ Kly3:1 (1:1)Detail
20Sobota 6. 5. 2017 17:00Dl. LhotaBenátky0:1 (0:1)Detail
21Neděle 14. 5. 2017 17:00BenátkySK Bakov n/J5:1 (3:1)Detail
22Sobota 20. 5. 2017 17:00FC MělníkBenátky2:1 (1:0)Detail
23Neděle 28. 5. 2017 17:00BenátkyD.Bousov5:0 (4:0)Detail
24Neděle 4. 6. 2017 17:00V.BorekBenátky0:1np (0:0)
 (napk.1:3)
Detail
25Neděle 11. 6. 2017 17:00BenátkyNelahozeves0:1 (0:0)Detail
26Sobota 17. 6. 2017 17:00TJ Sokol PěčiceBenátky3:2 (2:1)Detail

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.