Soupiska hráčů

SOUPISKA HRÁČŮ "B" mužstva - v sezóně 2019/2020

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérLukáš Došlý1981   
Asistent trenéraJosef Hejtmánek1979   

SOUPISKA - v sezóně 2019/2020 + statistiky

brankářAdam Šíma200299011 
brankářKryštof Krejčík20001802 
obránceJosef Pluhař20022287 
obránceJakub Špringl200011401313 1
obránceDavid Chaloupka20008781032 0
obránceJan Kohl19997361013 0
obránceDaniel Tkadlčík19918411111 0
obránceDavid Mareš198311701311 0
obránceDalibor Zmij2000489612 0
obránceFrantišek Červěňák2003592 
obránceKarel Veselý2001291 
obránceLukáš Jirků20037631 0
obránceOndřej Komma1999901 
obráncePatrik Hakkel2001189511 0
záložníkDominik Kostra2001312 
záložníkDavid Váňa200111201345 0
záložníkDaniel Haba200161692 
záložníkJakub Černý20011654 
záložníkHugo Čakurda2001335431 0
záložníkPetr Outěřický20001080125 
záložníkFilip Plichta20001483 
záložníkJakub Ječný2003133 
záložníkNikolas Zmij20049721 0
záložníkPetr Chalupa20021604 
záložníkAdam Čech20001101132 
záložníkVojtěch Dvořák20021305 
záložníkJakub Kocourek199542053 
záložníkJan Mižič199318031 0
záložníkOndřej Šimek1999901 

v týmu už nepůsobí

obránceJan Poslt2001451 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
15 12 1 2 40:16 37 16
2.
FK Náchod
15 9 5 1 36:13 34 10
3.
SK Benátky
15 9 3 3 26:16 33 9
4.
FK Kolín
15 7 3 5 27:18 27 6
5.
FK Velké Hamry
15 6 5 4 31:23 25 -8
6.
MFK Trutnov
15 8 0 7 24:32 24 3
7.
Dvůr Králové n.L.
15 6 3 6 29:23 23 -4
8.
FC Hlinsko
15 6 2 7 26:23 22 -2
9.
FC Horky n.J.
15 7 1 7 25:30 22 1
10.
FK Čáslav
15 5 4 6 27:32 21 -3
11.
SS Ostrá
15 6 2 7 22:20 20 -4
12.
FK Letohrad
15 5 4 6 23:24 20 -1
13.
TJ Sokol Libiš
15 5 1 9 22:29 16 -8
14.
Sparta Kutná Hora
15 4 3 8 16:29 15 -6
15.
SK Poříčany
15 3 1 11 19:39 11 -13
16.
Polaban Nymburk
15 2 2 11 11:38 10 -14
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Konec podzimní části 

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Konec podzimní části 

U11 Starší přípravka
Konec podzimní části

U09 Mladší přípravka
Konec podzimní části