Benátky A

ROZLOSOVÁNÍ - FORTUNA Česká fotbalová liga (ČFL) 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Sobota 13. 8. 2016 10:15MFK ChrudimBenátky2:1 (1:1)Detail
2Neděle 21. 8. 2016 17:00BenátkyFC Slavoj Vyšehrad1:3 (0:0)Detail
3Neděle 28. 8. 2016 17:00ZápyBenátky2:0 (2:0)Detail
4Neděle 4. 9. 2016 17:00BenátkyOlympia HK4:3 (0:2)Pen:4:2Detail
5Neděle 11. 9. 2016 10:15TJ DomažliceBenátky1:2 (0:1)Pen:5:6Detail
6Neděle 18. 9. 2016 17:00BenátkyFK Hořovicko0:1 (0:0)Pen:4:5Detail
7Sobota 24. 9. 2016 16:30DobroviceBenátky3:1 (2:0)Detail
8Neděle 2. 10. 2016 16:30BenátkyFK Králův Dvůr0:2 (0:2)Detail
9Sobota 8. 10. 2016 10:15FK Loko VltavínBenátky2:0 (1:0)Detail
10Neděle 16. 10. 2016 16:00BenátkyFC Písek0:1 (0:0)Detail
11Sobota 22. 10. 2016 10:30SK BenešovBenátky0:3 (0:3)Detail
12Neděle 30. 10. 2016 14:30BenátkyFK Litoměřicko2:1 (1:1)Pen:6:5Detail
13Neděle 6. 11. 2016 14:00TJ ŠtěchoviceBenátky3:2 (2:0)Detail
14Neděle 13. 11. 2016 14:00BenátkySK Viktorie Jirny0:1 (0:0)Pen:6:7Detail
15Neděle 20. 11. 2016 10:15FC Táborsko BBenátky1:0 (0:0)Detail
16Středa 7. 9. 2016 17:00BenátkyFK Tachov1:3 (1:1)Detail
17Středa 28. 9. 2016 16:30SK PřevýšovBenátky1:0 (0:0)Detail
18Neděle 12. 3. 2017 13:30BenátkyMFK Chrudim0:3 (0:3)Detail
19Sobota 18. 3. 2017 10:15FC Slavoj VyšehradBenátky2:1 (0:0)Detail
20Neděle 26. 3. 2017 15:00BenátkyZápy1:0 (1:0)Detail
21Sobota 1. 4. 2017 10:15Olympia HKBenátky4:1 (1:1)Detail
22Neděle 9. 4. 2017 16:30BenátkyTJ Domažlice2:1 (1:0)Detail
23Pátek 14. 4. 2017 15:00FK HořovickoBenátky2:1np (0:1)
 (napk.2:1)
Detail
24Neděle 23. 4. 2017 17:00BenátkyDobrovice2:0 (0:0)Detail
25Sobota 29. 4. 2017 10:30FK Králův DvůrBenátky3:0 (1:0)Detail
26Neděle 7. 5. 2017 17:00BenátkyFK Loko Vltavín1:0 (0:0)Detail
27Sobota 13. 5. 2017 14:00FC PísekBenátky1:2np (1:0)
 (napk.3:4)
Detail
28Neděle 21. 5. 2017 17:00BenátkySK Benešov2:1 (1:1)Detail
29Sobota 27. 5. 2017 10:15FK LitoměřickoBenátky1:2 (0:1)Detail
30Neděle 4. 6. 2017 17:00BenátkyTJ Štěchovice7:4 (2:1)Detail
31Neděle 11. 6. 2017 17:00SK Viktorie JirnyBenátky3:2 (3:1)Detail
32Neděle 18. 6. 2017 17:00BenátkyFC Táborsko B2:1 (0:0)Detail
33Středa 10. 5. 2017 17:00FK TachovBenátky2:1 (1:1)Detail
34Středa 31. 5. 2017 17:00BenátkySK Převýšov1:0np (0:0)
 (napk.4:2)
Detail

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.