Soupiska hráčů

SOUPISKA HRÁČŮ "A" mužstva - v sezóně 2020/2021

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérTruksa Radim1977  1 0
Asistent trenéraJakubec František1977   
Vedoucí mužstvaNovotný Josef1985   
MasérJiránek Josef1987   

SOUPISKA - v sezóně 2019/2020 + statistiky

brankářRadim Straka19767208 
brankářAdam Šíma2002   
obránceJan Kysela198527242 1
obránceOndřej Komma199953482 0
obránce Martin Borovička19917028 
obránceJan Zabilanský199754881 0
obránceJakub Sudek199221961 0
obránceKarel Holeček199772081 0
obránceTomáš Slicho1997675822 0
záložníkViktor Šimeček1993   
záložníkJan Boček1993469843 0
záložníkPetr Outěřický200081 
záložníkOndřej Šimek1999863 
záložníkJakub Šimek199633951 
záložníkJakub Štefan1992342631 0
záložníkAdam Mansfeld19993827 
útočníkFilip Zoubek2000561832 0
útočníkDominik Košek19971355 
útočníkJimmy Peremene Gidion1997479741 0
útočníkMilan Macek1996707851 0
útočníkDavid Váňa2001211 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 8
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 7
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 1
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 -3
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 -3
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 -6
10.
FC Hlinsko
9 3 1 5 7:62 11 -7
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -8
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
Polaban Nymburk
9 2 0 7 56:29 6 -3
14.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
15.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
16.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Zimní přestávka.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Zimní přestávka.

U11 Starší přípravka
Zimní přestávka.

U9 Mladší přípravka
Zimní přestávka.