Soupiska hráčů

SOUPISKA HRÁČŮ "A" mužstva - v sezóně 2018/2019

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérJarolím Lukáš1976   
Asistent trenéraKalíšek Josef1977   
Vedoucí mužstvaBohdan Miroslav1959   
Trenér brankářůJíra Václav1966   
MasérJiránek Josef1987   
KustodNovotný Josef1985   

SOUPISKA - v sezóně 2018/2019 + statistiky

brankářRadim Straka197690010 
brankářLukáš Jíra1993   
brankářVojtěch Levíček1998   
obránceJindřich Jäger199535891 0
obránce Martin Borovička199179392 0
obránceLukáš Glöckner19969001011 0
obránceMichal Horák1987274 
obránceJakub Sudek199290010 
obráncePatrik Procházka1998863101 
záložníkJan Kysela198520631 0
záložníkViktor Šimeček1993687841 0
záložníkJakub Kocourek19957891022 0
záložníkJan Boček19937601021 0
záložníkDominik Machů199841910 
záložníkJan Mižič199342681 0
záložníkOndřej Šimek1999644 
útočníkDominik Košek1997384102 
útočníkTochukwu Mbah1993526102 
útočníkJimmy Peremene Gidion1997413943 0
útočníkMichal Dohnalík19972826 

v týmu už nepůsobí

obránceMichal Bohdan198520431 


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Čáslav
10 4 5 1 18:8 22 7
2.
FK Pardubice B
10 6 2 2 16:8 21 9
3.
FK Velké Hamry
10 4 5 1 16:9 20 2
4.
FK Přepeře
10 5 3 2 16:13 19 7
5.
SK Benátky
10 5 2 3 19:12 18 3
6.
Jiskra Mšeno
10 5 1 4 21:14 16 4
7.
SK Vysoké Mýto
10 3 5 2 16:10 16 4
8.
FC Horky n.J.
10 4 3 3 16:13 16 -2
9.
SK Český Brod
10 4 2 4 17:11 15 -3
10.
Dvůr Králové n.L.
10 4 2 4 14:13 14 -4
11.
SK Slatiňany
10 3 3 4 17:22 12 0
12.
MFK Trutnov
10 2 4 4 13:19 12 0
13.
FK Kolín
10 2 3 5 9:15 12 -3
14.
FK Náchod
10 3 2 5 8:19 12 -3
15.
FK Turnov
10 2 3 5 7:17 10 -8
16.
OHK Kratonohy
10 1 1 8 12:32 5 -13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Dobrovice B
8 6 1 1 29:15 19 7
2.
TJ Sokol Holubice
8 6 1 1 27:17 19 4
3.
FK Vysoká
8 5 2 1 35:15 18 3
4.
FC Mělník
8 5 1 2 21:18 17 2
5.
AFK Libčice
8 5 0 3 24:16 15 3
6.
TJ Byšice
8 4 2 2 14:12 15 6
7.
TJ Sokol Chotětov
8 3 3 2 16:14 14 2
8.
SK Bakov n.J.
8 4 0 4 15:18 12 0
9.
SS Ostrá B
8 2 2 4 18:20 9 0
10.
AFK Eletis Lužec
8 2 2 4 9:16 9 0
11.
FK Stará Boleslav
8 2 1 5 18:25 8 -4
12.
AFK Milovice
8 2 1 5 16:21 7 -5
13.
SK Vojkovice
8 0 2 6 8:25 3 -9
14.
SK Benátky B
8 1 0 7 9:27 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 9. kolo:
Benátky - Dobrovice
sobota 20.10. od 10:15 hod.

St.žáci / Ml.žáci - 9. kolo:
Brand./Boleslav - Benátky
neděle 21.10. od 10:15 / 11:55 h.

St.přípravka "A" - 10. kolo:
SKP MB - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

St.přípravka "B" - 10. kolo:
Sporting MB "B" - Benátky
sobota 20.10. od 8:30 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Konec podzimní turnajové části