Archív - sezóna 2015/2016

MLADŠÍ ŽÁCI 7+1 - zápasy


8. kolo

Neděle 27. 3. 2016 08:30
Benátky - FK MB 7:1 (4:1)
15 diváků Letní stadion 2015217F1C0801

Branky: 15. Plichta Lukáš, 21. Šubrt David, 22. Ort Tomáš (vl.), 23. Bažo Jaroslav, 39. Růžička Petr, 43. Jandl Denis, 51. Jandl Denis - 26. Kohout David

Rozhodčí: Kern Patrik.


9. kolo

Neděle 3. 4. 2016 08:30
Kosmonosy - Benátky 2:3 (2:1) Pen: 0:1
40 diváků Kosmonosy 2015217F1C0901

Branky: 2. Skalický Michal, 10. Král Tomáš - 25. Šubrt David, 59. Vydra Jakub

Rozhodčí: Lafek David.


10. kolo

Sobota 9. 4. 2016 08:30
Benátky - Bezno 5:3 (3:1)
20 diváků Letní stadion 2015217F1C1001

Branky: 1. Ječný Jakub, 18. Šubrt David, 19. Ječný Jakub, 38. Šubrt David, 50. Jandl Denis - 23. Novák Štěpán, 48. Růžička Petr (vl.), 60. Novák Štěpán

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš.


11. kolo

Neděle 17. 4. 2016 08:30
Kněžmost - Benátky 1:4 (0:3)
40 diváků Kněžmost 2015217F1C1101

Branky: 33. Svoboda Ondřej - 10. Ječný Jakub, 25. Bažo Jaroslav, 30. Bažo Jaroslav, 55. Šubrt David

Rozhodčí: Halbich Rudolf.


12. kolo

Sobota 23. 4. 2016 08:30
Benátky - Dobrovice 7:2 (3:1)
20 diváků Letní stadion 2015217F1C1201

Branky: 14. Plichta Lukáš, 21. Růžička Petr, 23. Růžička Petr, 32. Šubrt David, 43. Plichta Lukáš, 56. Šubrt David, 57. Ječný Jakub - 4. Ištok Jan, 54. Durna Petr

Rozhodčí: Šulc Kryštof.


13. kolo

Sobota 30. 4. 2016 10:00
Čistá (SD) - Benátky 7:0 (4:0)
39 diváků Čistá 2015217F1C1301

Branky: 8. Kaulfus Denis, 13. Bím Miroslav, 15. Bím Matěj, 16. Bím Miroslav, 31. Bím Matěj, 38. Bím Matěj, 52. Kaulfus Denis

Rozhodčí: Machač Jakub.


14. kolo

Sobota 7. 5. 2016 08:30
Benátky - Doubrava 7:1 (3:1)
20 diváků Letní stadion 2015217F1C1401

Branky: 15. Šubrt David, 20. Ječný Jakub, 21. Šubrt David, 36. Ječný Jakub, 47. Šubrt David, 51. Plichta Lukáš, 57. Bažo Jaroslav - 16. Rössler Jakub

Rozhodčí: Šesták Roman.


3. kolo

Neděle 15. 5. 2016 10:30
Bezno - Benátky 2:4 (1:3)
35 diváků Bezno - Sovinky 2015217F1C0301

Branky: 6. Píša František, 42. Píša František - 3. Jandl Denis, 11. Ječný Jakub, 34. Ječný Jakub, 66. Bažo Jaroslav

Rozhodčí: Khol Martin.


4. kolo

Sobota 21. 5. 2016 08:30
Benátky - Kněžmost 4:3 (3:2)
25 diváků Letní stadion 2015217F1C0401

Branky: 3. Šubrt David, 21. Růžička Petr, 23. Nguyen Martin, 37. Plichta Lukáš - 27. Sedláček Josef, 29. Sedláček Josef, 49. Vokál Matěj

Rozhodčí: Šulc Kryštof.


2. kolo

Středa 25. 5. 2016 17:00
Benátky - Kosmonosy 7:1 (3:1)
40 diváků Letní stadion 2015217F1C0201

Branky: 11. Jandl Denis, 18. Ječný Jakub, 19. Růžička Petr, 48. Ječný Jakub, 50. Šubrt David, 56. Růžička Petr, 59. Vydra Jakub - 2. Zajíček Vojtěch

Rozhodčí: Vaňousek Patrik.


5. kolo

Sobota 28. 5. 2016 08:30
Dobrovice - Benátky 0:1 (0:1)
55 diváků Dobrovice 2015217F1C0501

Branky: 19. Šubrt David

Rozhodčí: Žmolík Vojtěch.


6. kolo

Sobota 4. 6. 2016 08:30
Benátky - Čistá (SD) 3:5 (3:3)
20 diváků Letní stadion 2015217F1C0601

Branky: 2. Růžička Petr, 20. Šubrt David, 26. Průša Miroslav - 9. Žigala Robin, 17. Žigala Robin, 30. Bím Matěj, 37. Žigala Robin, 56. Žigala Robin

Rozhodčí: Nejedlo Tomáš.


7. kolo

Pátek 10. 6. 2016 17:00
Doubrava - Benátky 1:4 (1:1)
95 diváků Doubrava 2015217F1C0701

Branky: 13. Horák Jan (pen.) - 4. Růžička Petr, 33. Fiala Tomáš, 45. Ječný Jakub, 48. Bažo Jaroslav (pen.)

Rozhodčí: Stejskal Jaroslav.


1. kolo

Neděle 19. 6. 2016 10:00
FK MB - Benátky 2:5 (2:2)
100 diváků 9.ZŠ Pastelka 2015217F1C0101

Branky: 10. Kaiser Lukáš, 22. Fanta Ondřej - 6. Vydra Jakub, 23. Šubrt David, 36. Fidler Matyáš, 49. Plichta Lukáš, 56. Jandl Denis

Rozhodčí: Řehořek Luděk.




Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)