Archív - sezóna 2016/2017

II.A mladší přípravka) - PODZIMNÍ ČÁST 2016


1. kolo

Neděle 11. 9. 2016 09:00
Benátky - Chotětov 6:6 (3:3)
30 diváků Letní stadion 2016217H2A0101

2. kolo

Neděle 11. 9. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 3:3 (2:1)
35 diváků Letní stadion 2016217H2A0201

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 10:00
Benátky - Luštěnice "A" 5:4 (5:2)
30 diváků Letní stadion 2016217H2A0301

4. kolo

Neděle 25. 9. 2016 09:00
Chotětov - Benátky 4:1 (2:0)
92 diváků Chotětov 2016217H2A0401

5. kolo

Neděle 25. 9. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 4:3 (2:1)
21 diváků Chotětov 2016217H2A0501

6. kolo

Neděle 25. 9. 2016 10:00
Benátky - Luštěnice "A" 1:5 (0:0)
21 diváků Chotětov 2016217H2A0601

7. kolo

Neděle 2. 10. 2016 13:30
Benátky - Chotětov 2:7 (1:4)
15 diváků Astonka 2016217H2A0701

8. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:00
Sporting MB - Benátky 9:3 (5:1)
50 diváků Astonka 2016217H2A0801

9. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:30
Benátky - Luštěnice "A" 3:3 (0:2)
12 diváků Astonka 2016217H2A0901

10. kolo

Neděle 16. 10. 2016 09:00
Benátky - Chotětov 3:3 (3:0)
33 diváků Luštěnice 2016217H2A1001

11. kolo

Neděle 16. 10. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 1:4 (1:2)
33 diváků Luštěnice 2016217H2A1101

12. kolo

Neděle 16. 10. 2016 10:00
Luštěnice "A" - Benátky 5:1 (3:0)
45 diváků Luštěnice 2016217H2A1201

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)