Archív - sezóna 2015/2016

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (podzim)


1. kolo

Sobota 5. 9. 2015 09:00
Kněžmost - Sporting MB "A" 9:1 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0101

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Rychtr Ondřej, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Maršálek Vítek, 0. Maršálek Vítek 0. Kettner Jakub

Sobota 5. 9. 2015 09:00
Benátky - Struhy 10:0 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0102

Branky:0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David


2. kolo

Sobota 5. 9. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 2:7 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0201

Branky:0. Krejčík Jan, 0. Krejčík Jan 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Podlipský Tomáš, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David

Sobota 5. 9. 2015 10:00
Struhy - FK Krnsko 7:2 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0202

Branky:0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Tomáš, 0. Puczok Hynek, 0. Puczok Hynek, 0. Vašák Pavel, 0. Piksa Jan 0. Hlaváč Hynek, 0. Ohlídal Tomáš


3. kolo

Sobota 5. 9. 2015 11:00
Kněžmost - Struhy 5:0 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0301

Branky:0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Krejčík Jan, 0. Krejčík Jan, 0. Hataš Štěpán

Sobota 5. 9. 2015 11:00
Sporting MB "A" - FK Krnsko 7:0 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0303

Branky:0. Strouhal Jakub, 0. Matoušek Tomáš, 0. Matoušek Tomáš, 0. Matoušek Tomáš, 0. Matoušek Tomáš, 0. Hlaváček Jiří, 0. Kettner Jakub


4. kolo

Sobota 5. 9. 2015 12:00
Kněžmost - FK Krnsko 10:1 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0401

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Rychtr Ondřej, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Maršálek Vítek, 0. Maršálek Vítek 0. Ohlídal Tomáš

Sobota 5. 9. 2015 12:00
Sporting MB "A" - Benátky 1:13 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0402

Branky:0. Dědek Jakub 0. Šulc Filip, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David


5. kolo

Sobota 5. 9. 2015 13:00
Sporting MB "A" - Struhy 2:3 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0502

Branky:0. Mikulecký Adam, 0. Dědek Jakub 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Tomáš, 0. Puczok Hynek

Sobota 5. 9. 2015 13:00
Benátky - FK Krnsko 16:1 (0:0)
10 diváků Kněžmost 2015217H2A0503

Branky:0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David 0. Hlaváč Hynek


6. kolo

Neděle 13. 9. 2015 09:00
Kněžmost - Sporting MB "A" 4:1 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0601

Branky:0. Svoboda Tomáš, 0. Hataš Štěpán, 0. Rychtr Ondřej, 0. Bejr Matouš 0. Kakos Josef

Neděle 13. 9. 2015 09:00
Benátky - Struhy 9:0 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0602

Branky:0. Pavelka Maxmilián, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Dobřenský David


7. kolo

Neděle 13. 9. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 3:9 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0701

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Najman Viktor, 0. Bejr Matouš 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David

Neděle 13. 9. 2015 10:00
Struhy - FK Krnsko 5:2 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0702

Branky:0. Vašák Pavel, 0. Piksa Jan, 0. Piksa Jan, 0. Piksa Jan, 0. Puczok Hynek 0. Konečný Jakub, 0. Konečný Jakub


8. kolo

Neděle 13. 9. 2015 11:00
Kněžmost - Struhy 0:4 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0801

Branky:0. Vašák Pavel, 0. Vašák Pavel, 0. Vašák Pavel, 0. Piksa Tomáš

Neděle 13. 9. 2015 11:00
Sporting MB "A" - FK Krnsko 3:1 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0803

Branky:0. Kettner Jakub, 0. Matoušek Tomáš, 0. Mikulecký Adam 0. Konečný Jakub


9. kolo

Neděle 13. 9. 2015 12:00
Kněžmost - FK Krnsko 8:0 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0901

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Najman Viktor, 0. Štěpánková Tereza, 0. Štěpánková Tereza, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš

Neděle 13. 9. 2015 12:00
Sporting MB "A" - Benátky 1:7 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A0902

Branky:0. Matoušek Tomáš 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Šulc Filip


10. kolo

Neděle 13. 9. 2015 13:00
Sporting MB "A" - Struhy 3:3 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A1002

Branky:0. Dědek Jakub, 0. Kakos Josef, 0. Kakos Josef 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Jan, 0. Piksa Jan

Neděle 13. 9. 2015 13:00
Benátky - FK Krnsko 14:0 (0:0)
10 diváků Astonka 2015217H2A1003

Branky:0. Honc Daniel, 0. Honc Daniel, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David


11. kolo

Neděle 20. 9. 2015 09:00
Kněžmost - Sporting MB "A" 5:2 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1101

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Bejr Matouš 0. Jablonovský Vojta, 0. Plesar Tomáš

Neděle 20. 9. 2015 09:00
Benátky - Struhy 9:1 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1102

Branky:0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Šulc Filip, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Honc Daniel, 0. Honc Daniel 0. Puczok Hynek


12. kolo

Neděle 20. 9. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 1:9 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1201

Branky:0. Rychtr Ondřej 0. Honc Daniel, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek

Neděle 20. 9. 2015 10:00
Struhy - FK Krnsko 4:0 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1202

Branky:0. Puczok Hynek, 0. Puczok Hynek, 0. Piksa Jan, 0. Vašák Pavel


13. kolo

Neděle 20. 9. 2015 11:00
Kněžmost - Struhy 6:2 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1301

Branky:0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš, 0. Hataš Štěpán, 0. Nikodem Ondřej 0. Beňo Jan, 0. Piksa Jan

Neděle 20. 9. 2015 11:00
Sporting MB "A" - FK Krnsko 3:2 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1303

Branky:0. Kettner Jakub, 0. Kakos Josef, 0. Jablonovský Vojta 0. Hlaváč Hynek, 0. Kredba Václav


14. kolo

Neděle 20. 9. 2015 12:00
Kněžmost - FK Krnsko 4:0 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1401

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Štěpánková Tereza, 0. Bejr Matouš

Neděle 20. 9. 2015 12:00
Sporting MB "A" - Benátky 1:7 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1402

Branky:0. Jablonovský Vojta 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Šulc Filip, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Honc Daniel


15. kolo

Neděle 20. 9. 2015 13:00
Sporting MB "A" - Struhy 4:2 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1502

Branky:0. Jablonovský Vojta, 0. Jablonovský Vojta, 0. Matoušek Tomáš, 0. Kettner Jakub 0. Beňo Jan, 0. Beňo Jan

Neděle 20. 9. 2015 13:00
Benátky - FK Krnsko 11:0 (0:0)
10 diváků Letní stadion 2015217H2A1503

Branky:0. Dobřenský David, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Dominik, 0. Honc Daniel, 0. Honc Daniel


16. kolo

Sobota 10. 10. 2015 09:00
Kněžmost - Sporting MB "A" 0:0 (6:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1601

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Rychtr Ondřej, 0. Bejr Matouš

Sobota 10. 10. 2015 09:00
Benátky - Struhy 5:1 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1602

Branky:0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip 0. Vašák Pavel


17. kolo

Sobota 10. 10. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 2:8 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1701

Branky:0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Honc Daniel, 0. Šulc Filip

Sobota 10. 10. 2015 10:00
Struhy - FK Krnsko 5:0 (0:0)
20 diváků Struhy 2015217H2A1702

Branky:0. Vašák Pavel, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Jan, 0. Piksa Jan, 0. Puczok Hynek


18. kolo

Sobota 10. 10. 2015 11:00
Kněžmost - Struhy 2:0 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1801

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan

Sobota 10. 10. 2015 11:00
Sporting MB "A" - FK Krnsko 5:1 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1803

Branky:0. Strouhal Jakub, 0. Dědek Jakub, 0. Dědek Jakub, 0. Kettner Jakub, 0. Kettner Jakub 0. Novotný Šimon


19. kolo

Sobota 10. 10. 2015 12:00
Kněžmost - FK Krnsko 5:1 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1901

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš 0. Novotný Šimon

Sobota 10. 10. 2015 12:00
Sporting MB "A" - Benátky 3:4 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A1902

Branky:0. Matoušek Tomáš, 0. Jablonovský Vojta, 0. Kettner Jakub 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David


20. kolo

Sobota 10. 10. 2015 13:00
Sporting MB "A" - Struhy 1:2 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A2002

Branky:0. Kakos Josef 0. Bugala Lukáš, 0. Bugala Lukáš

Sobota 10. 10. 2015 13:00
Benátky - FK Krnsko 8:0 (0:0)
10 diváků Struhy 2015217H2A2003

Branky:0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Honc Daniel, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip


21. kolo

Neděle 25. 10. 2015 09:00
Kněžmost - Sporting MB "A" 4:0 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2101

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Bejr Matouš

Neděle 25. 10. 2015 09:00
Benátky - Struhy 4:0 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2102

Branky:0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Šulc Filip


22. kolo

Neděle 25. 10. 2015 10:00
Kněžmost - Benátky 2:4 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2201

Branky:0. Krejčík Jan, 0. Krejčík Jan 0. Štorkán Radek, 0. Štorkán Radek, 0. Dobřenský David, 0. Pavelka Maxmilián

Neděle 25. 10. 2015 10:00
Struhy - FK Krnsko 7:0 (0:0)
20 diváků Zámostí 2015217H2A2202

Branky:0. Vašák Pavel, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Jan, 0. Piksa Jan, 0. Puczok Hynek


23. kolo

Neděle 25. 10. 2015 11:00
Kněžmost - Struhy 4:1 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2301

Branky:0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš 0. Piksa Jan

Neděle 25. 10. 2015 11:00
Sporting MB "A" - FK Krnsko 4:1 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2303

Branky:0. Mikulecký Adam, 0. Mikulecký Adam, 0. Mikulecký Adam, 0. Dědek Jakub 0. Žák Petr


24. kolo

Neděle 25. 10. 2015 12:00
Kněžmost - FK Krnsko 10:0 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2401

Branky:0. Nikodem Ondřej, 0. Nikodem Ondřej, 0. Hataš Štěpán, 0. Hataš Štěpán, 0. Krejčík Jan, 0. Krejčík Jan, 0. Krejčík Jan, 0. Rychtr Ondřej, 0. Bejr Matouš, 0. Bejr Matouš

Neděle 25. 10. 2015 12:00
Sporting MB "A" - Benátky 1:7 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2402

Branky:0. Kettner Jakub 0. Štorkán Radek, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Šulc Filip


25. kolo

Neděle 25. 10. 2015 13:00
Sporting MB "A" - Struhy 0:4 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2502

Branky:0. Vašák Pavel, 0. Puczok Hynek, 0. Piksa Tomáš, 0. Piksa Jan

Neděle 25. 10. 2015 13:00
Benátky - FK Krnsko 14:0 (0:0)
10 diváků Zámostí 2015217H2A2503

Branky:0. Honc Daniel, 0. Honc Daniel, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Pavelka Maxmilián, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Dobřenský David, 0. Šulc Filip, 0. Šulc Filip




Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)