Tabulka

II.A mladší přípravka) - PODZIMNÍ ČÁST 2016


1. kolo

Neděle 11. 9. 2016 09:00
Benátky - Chotětov 6:6 (3:3)
30 diváků Letní stadion 2016217H2A0101

2. kolo

Neděle 11. 9. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 3:3 (2:1)
35 diváků Letní stadion 2016217H2A0201

3. kolo

Neděle 11. 9. 2016 10:00
Benátky - Luštěnice "A" 5:4 (5:2)
30 diváků Letní stadion 2016217H2A0301

4. kolo

Neděle 25. 9. 2016 09:00
Chotětov - Benátky 4:1 (2:0)
92 diváků Chotětov 2016217H2A0401

5. kolo

Neděle 25. 9. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 4:3 (2:1)
21 diváků Chotětov 2016217H2A0501

6. kolo

Neděle 25. 9. 2016 10:00
Benátky - Luštěnice "A" 1:5 (0:0)
21 diváků Chotětov 2016217H2A0601

7. kolo

Neděle 2. 10. 2016 13:30
Benátky - Chotětov 2:7 (1:4)
15 diváků Astonka 2016217H2A0701

8. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:00
Sporting MB - Benátky 9:3 (5:1)
50 diváků Astonka 2016217H2A0801

9. kolo

Neděle 2. 10. 2016 14:30
Benátky - Luštěnice "A" 3:3 (0:2)
12 diváků Astonka 2016217H2A0901

10. kolo

Neděle 16. 10. 2016 09:00
Benátky - Chotětov 3:3 (3:0)
33 diváků Luštěnice 2016217H2A1001

11. kolo

Neděle 16. 10. 2016 09:30
Benátky - Sporting MB 1:4 (1:2)
33 diváků Luštěnice 2016217H2A1101

12. kolo

Neděle 16. 10. 2016 10:00
Luštěnice "A" - Benátky 5:1 (3:0)
45 diváků Luštěnice 2016217H2A1201

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.