Archív - sezóna 2016/2017

Přípravka mladší - JARO 2017

1. kolo

Sobota 22. 4. 2017 14:00
Sporting MB - Benátky 1:5 (0:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0101

3. kolo

Sobota 22. 4. 2017 15:00
Benátky - Chotětov 3:5 (1:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0303

4. kolo

Sobota 22. 4. 2017 15:30
Benátky - Čejetice 3:6 (3:4)
100 diváků Astonka 2016217H2C0402

5. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Benátky - Kosmonosy "B" 0:6 (0:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0502

6. kolo

Neděle 7. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB 7:0 (4:0)
53 diváků Letní stadion 2016217H2C0601

8. kolo

Neděle 7. 5. 2017 10:00
Benátky - Chotětov 3:2 (2:1)
32 diváků Letní stadion 2016217H2C0803

9. kolo

Neděle 7. 5. 2017 10:30
Benátky - Čejetice 5:3 (2:2)
34 diváků Letní stadion 2016217H2C0902

10. kolo

Neděle 7. 5. 2017 11:00
Benátky - Kosmonosy "B" 8:1 (4:0)
45 diváků Letní stadion 2016217H2C1002

11. kolo

Neděle 14. 5. 2017 13:00
Sporting MB - Benátky 1:3 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1101

13. kolo

Neděle 14. 5. 2017 14:00
Benátky - Chotětov 1:4 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1303

14. kolo

Neděle 14. 5. 2017 14:30
Čejetice - Benátky 3:3 (0:3)
57 diváků Čejetice 2016217H2C1402

15. kolo

Neděle 14. 5. 2017 15:00
Benátky - Kosmonosy "B" 3:4 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1502

16. kolo

Sobota 3. 6. 2017 14:00
Sporting MB - Benátky 2:7 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217H2C1601

18. kolo

Sobota 3. 6. 2017 15:00
Benátky - Chotětov 3:6 (0:0)
10 diváků Kosmonosy 2016217H2C1803

19. kolo

Sobota 3. 6. 2017 15:30
Benátky - Čejetice 3:2 (1:1)
10 diváků Kosmonosy 2016217H2C1902

20. kolo

Sobota 3. 6. 2017 16:00
Kosmonosy "B" - Benátky 4:10 (1:4)
100 diváků Kosmonosy 2016217H2C2002

21. kolo

Neděle 11. 6. 2017 09:00
Sporting MB - Benátky 6:3 (2:2)
22 diváků Chotětov 2016217H2C2101

23. kolo

Neděle 11. 6. 2017 10:00
Chotětov - Benátky 9:2 (0:0)
10 diváků Chotětov 2016217H2C2303

24. kolo

Neděle 11. 6. 2017 10:30
Benátky - Čejetice 5:6 (0:0)
Chotětov 2016217H2C2402

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 11:00 5:1 (0:0)
Benátky - Kosmonosy "B" 5:1 (0:0)
30 diváků Chotětov 2016217H2C2502

Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)