Tabulka

Přípravka mladší tabulka

1. kolo

Sobota 22. 4. 2017 14:00
Sporting MB - Benátky 1:5 (0:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0101

3. kolo

Sobota 22. 4. 2017 15:00
Benátky - Chotětov 3:5 (1:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0303

4. kolo

Sobota 22. 4. 2017 15:30
Benátky - Čejetice 3:6 (3:4)
100 diváků Astonka 2016217H2C0402

5. kolo

Sobota 22. 4. 2017 16:00
Benátky - Kosmonosy "B" 0:6 (0:3)
100 diváků Astonka 2016217H2C0502

6. kolo

Neděle 7. 5. 2017 09:00
Benátky - Sporting MB 7:0 (4:0)
53 diváků Letní stadion 2016217H2C0601

8. kolo

Neděle 7. 5. 2017 10:00
Benátky - Chotětov 3:2 (2:1)
32 diváků Letní stadion 2016217H2C0803

9. kolo

Neděle 7. 5. 2017 10:30
Benátky - Čejetice 5:3 (2:2)
34 diváků Letní stadion 2016217H2C0902

10. kolo

Neděle 7. 5. 2017 11:00
Benátky - Kosmonosy "B" 8:1 (4:0)
45 diváků Letní stadion 2016217H2C1002

11. kolo

Neděle 14. 5. 2017 13:00
Sporting MB - Benátky 1:3 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1101

13. kolo

Neděle 14. 5. 2017 14:00
Benátky - Chotětov 1:4 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1303

14. kolo

Neděle 14. 5. 2017 14:30
Čejetice - Benátky 3:3 (0:3)
57 diváků Čejetice 2016217H2C1402

15. kolo

Neděle 14. 5. 2017 15:00
Benátky - Kosmonosy "B" 3:4 (0:0)
10 diváků Čejetice 2016217H2C1502

16. kolo

Sobota 3. 6. 2017 14:00
Sporting MB - Benátky 2:7 (2:3)
20 diváků Kosmonosy 2016217H2C1601

18. kolo

Sobota 3. 6. 2017 15:00
Benátky - Chotětov 3:6 (0:0)
10 diváků Kosmonosy 2016217H2C1803

19. kolo

Sobota 3. 6. 2017 15:30
Benátky - Čejetice 3:2 (1:1)
10 diváků Kosmonosy 2016217H2C1902

20. kolo

Sobota 3. 6. 2017 16:00
Kosmonosy "B" - Benátky 4:10 (1:4)
100 diváků Kosmonosy 2016217H2C2002

21. kolo

Neděle 11. 6. 2017 09:00
Sporting MB - Benátky 6:3 (2:2)
22 diváků Chotětov 2016217H2C2101

23. kolo

Neděle 11. 6. 2017 10:00
Chotětov - Benátky 9:2 (0:0)
10 diváků Chotětov 2016217H2C2303

24. kolo

Neděle 11. 6. 2017 10:30
Benátky - Čejetice 5:6 (0:0)
Chotětov 2016217H2C2402

25. kolo

Neděle 11. 6. 2017 11:00 5:1 (0:0)
Benátky - Kosmonosy "B" 5:1 (0:0)
30 diváků Chotětov 2016217H2C2502

Mužstvo "A"

1. SK Viktorie Jirny 79:41 71
2. Olympia HK 72:34 70
3. FK Loko Vltavín 77:53 68
4. FK Králův Dvůr 55:33 64
5. FK Tachov 77:58 64
6. MFK Chrudim 61:38 62
7. SK Převýšov 52:34 62
8. TJ Štěchovice 56:53 56
9. TJ Domažlice 62:54 51
10. SK Zápy 68:53 49
11. FK Dobrovice 59:58 49
12. FC Písek 53:56 49
13. Slavoj Vyšehrad 60:70 46
14. FK Litoměřicko 39:65 42
15. Benátky 40:55 40
16. SK Benešov 47:76 33
17. FC Táborsko B 35:97 23
18. FK Hořovicko 21:85 13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

1. TJ Kly 86:29 61
2. TJ Sokol Pěčice 84:37 55
3. Neratovice B 46:30 51
4. FC Mělník 73:54 50
5. TJ Lužec 58:60 45
6. D.Bousov 67:55 44
7. Nelahozeves 46:38 44
8. FK Stará Boleslav 76:56 43
9. Benátky B 49:42 42
10. TJ Sokol Tišice 38:61 32
11. TJ Byšice 39:70 27
12. SK Bakov n/J 38:63 25
13. V.Borek 31:81 23
14. Dlouhá Lhota 29:84 4
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 2016/2017
5. místo v I.A třídě

St.žáci
konec soutěže 2016/2017
14. místo v I.A třídě

St.přípravka 2006-2007
konec jarní části soutěže

Ml.přípravka 2008-2009
konec jarní části soutěže


Anketa

Přijdete v sobotu 24.6. na IV. ročník fotbalového turnaje ligových mužstev?


24 (30%)

10 (12%)

10 (12%)

6 (7%)

12 (15%)

19 (23%)

Hlasování bylo ukončeno.