Kontakty


SK Benátky nad Jizerou
Letní stadion 650
294 71 Benátky nad Jiz.

KONTAKTY PRO SEZÓNU 2017/2018

Předseda

Marek Mařík
telefon:
email: marik@benatky.cz

Sekretář

Miroslav Bohdan
telefon: 602 228 692
email: mirekbohdan@seznam.cz

Členové výboru

Martin Ječný
tel. 739 468 996
email: jecny@benatky.cz

Miroslav Linda (Místopředseda)
tel. 607 659 644
email: miroslav.linda@dzd.cz

Petr Spousta (Sport.manažer)
tel. 604 894 024
email: petrspousta@osspo.eu

Trenéři A mužstvo

Jan Buryán
tel. 607 957 050
email: Honzan.Bury@seznam.cz

Jan Novotný
tel.
email: 

Trenéři B mužstvo

Lukáš Došlý
tel. 777 153 274
email: sa7an@seznam.cz

Josef Hejtmánek
tel. 777 848 157
email: lj.hejtmankovi@seznam.cz

Trenéři Dorost U19 (99, 00, 01, 02)

Lukáš Došlý
tel. 777 153 274
email: sa7an@seznam.cz

???
tel.
email:

Trenéři Starší žáci U15 (03, 04)

Radek Lacina
tel. 777 842 346
email: lacina.radek@email.cz

Martin Výda
tel. 606 621 166
email: vyda.m@seznam.cz

Trenéři Mladší žáci U13 (05, 06)

Jan Buryán
tel. 607 957 050
email: Honzan.Bury@seznam.cz

Luboš Kyzivát
tel. 602 689 160
email:

Trenéři Starší přípravka U11 (07, 08)

Jiří Kubát
tel. 733 291 288
email: j.kubat95@seznam.cz

Radek Štorkán
tel. 775 586 083
email: radek.storky@seznam.cz

Trenéři Ml.přípravka U09 (09, 10)

Jiří Kubát
tel. 733 291 288
email: j.kubat95@seznam.cz

Radek Štorkán
tel.: 775 586 083
email: radek.storky@seznam.cz

Trenér Brankářů

Václav Jíra
tel. 723 358 488
email: vaclav.jira@email.cz


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
MFK Chrudim
24 17 4 3 55:14 57 21
2.
Loko Vltavín
24 15 4 5 46:27 51 15
3.
SK Zápy
24 12 6 6 38:32 44 8
4.
Jiskra Domažlice
24 12 4 8 58:40 43 7
5.
FK TJ Štěchovice
24 11 7 6 48:47 43 7
6.
FC Písek
24 10 7 7 45:31 41 5
7.
Slavoj Vyšehrad
24 11 4 9 42:38 41 5
8.
SK Viktorie Jirny
24 12 4 8 35:29 40 4
9.
FK Dobrovice
24 10 4 10 35:23 37 1
10.
SK Převýšov
24 9 7 8 45:41 36 0
11.
FK Králův Dvůr
24 9 5 10 33:40 36 0
12.
Jiskra Ústí n.Orlicí
24 8 7 9 27:38 34 -2
13.
SK Benešov
24 8 6 10 24:30 32 -4
14.
FK Litoměřicko
24 8 5 11 34:44 31 -5
15.
SK Sokol Brozany
24 7 6 11 42:52 31 -5
16.
SK Benátky
24 6 7 11 34:42 29 -7
17.
Sokol Čížová
24 1 7 16 22:52 13 -23
18.
Polaban Nymburk
24 1 4 19 11:54 9 -27
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
17 13 1 3 64:24 41 14
2.
AFK Libčice
17 12 2 3 62:28 39 9
3.
TJ Nelahozeves
17 12 1 4 38:19 37 7
4.
TJ Sokol Holubice
16 8 4 4 43:28 30 -3
5.
FK Dobrovice B
16 8 0 8 39:46 24 3
6.
AFK Eletis Lužec
17 7 1 9 34:43 22 -5
7.
TJ Byšice
17 5 4 8 30:40 22 -5
8.
FK Stará Boleslav
16 6 2 8 36:47 21 -6
9.
SK Benátky B
16 7 0 9 21:35 21 -3
10.
FK Neratovice B
16 4 6 6 25:27 20 -13
11.
FC Mělník
16 5 3 8 27:35 20 -4
12.
SK Vojkovice
16 4 2 10 20:31 16 -11
13.
TJ Sokol Tišice
17 2 2 13 20:55 8 -22
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 19. kolo:
​Pš.Mělník - SK Benátky

neděle 29.4. od 10:15 hod.

St.žáci - 17. kolo:
SK Benátky - Velký Osek
sobota 28.4. od 10:15 hod.

Ml.žáci 7+1 - 15. kolo
SK Benátky - FK Krnsko
sobota 28.4. od 8:30 hod.

St.přípravka 2007/08 - 19. kolo:
SK Benátky - FK Zdětín
sobota 28.4. od 12:30 hod.

Ml.přípravka 2009/10
Mistr. turnaj v Kosmonosích
(Benátky, Kosmonosy, Čejetice, D.Bousov)
neděle 13.5. od 9:00 hod.