ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo sobota 29.9.2018 do 16:30 hod.

Michovský – Štolba, Babovák, Vágner (56. Mati), Dzimko (76. Dzimko), Kettner, Tichý, Vála, Skopka (74. Malák), Rolenc, Gabčo

Šíma – Zeman, Chaloupka, Růžička, Machka, Špringl, Baran, Poslt, Chumlen, Hakkel, Veselý (46. J. Špitálský)

15., 50., 56., 75. a 82. J. Gabčo, 10. a 80. Rolenc, 36. a 63. Vála, 48. Skopka, 84. Finkous

83. Poslt

Stehlík – Malý, Driml

Rezerva schytala ve Vysoké veliký debakl !

V obrovsky oslabené sestavě nastoupila benátecká rezerva k dalšímu zápasu 1.B třídy na hřišti Vysoké. Vinou zranění, karetních trestů i plnění povinností pro divizní A-tým nemohlo nastoupit několik stabilních hráčů. Benátecký trenér Hejtmánek tak musel využít služeb sedmi hráčů, kteří měli již v nohách ranní zápas za dorostenecký tým na půdě Dolního Bousova. Právě tohle se zejména ve druhém poločase projevilo v plné nahotě. Benátečtí ve druhé půli osmkrát inkasovali a z Vysoké si odvezli obrovský debakl 0:11.

V dalším kole budou benátečtí mladíci hostit Holubice, tedy tým, se kterým vloni nezískali ani bod. Věřme, že rezerva nastoupí do utkání v důstojnější sestavě a dokáže dozajisté zkušenějšího soka potrápit a třeba i překvapit v podobě zisku nějakého bodu.

Josef HEJTMÁNEK

Trenér Benátek Josef HEJTMÁNEK

Do utkání jsme nastupovali s nelehkým úkolem, vyrovnat se s marodkou. Kvůli tomu byl tým doplněn hráči dorostu, kteří před naším výkopem odehráli své utkání. Nicméně jsme nezačali vůbec špatně. Balon byl spíše v našem držení, bohužel kvůli chybám v rozehrávce a nedůsledném bránění domácí skórovali. Naše snaha o vstřelení branky bohužel končila před domácím vápnem. V prvním poločase jsme tak třikrát inkasovali. Ve druhém poločase jsme chtěli stav zkorigovat, ale na našich hráčích už byla znát únava z dopoledního utkání a nedokázali jsme zastavit útočné nájezdy a tím i brankový příděl. Doufám, že příští zápas bude v jiné režii.

• Vojkovice – Byšice 0:1 (0:0)

Příští 7. kolo v 16:00 hod., SOBOTA: St. Boleslav – Vysoká (10:15), Lužec – Bakov n/J., Milovice – Vojkovice, Byšice – Libčice, NEDĚLE: Benátky "B" – Holubice, Ostrá "B" – Chotětov, Dobrovice "B" – FC Mělník.