ZÁZNAM ZÁPASU - 11.kolo neděle 4.11.2018 od 14:00 hod.

Gereg – Kovach, Mráček, Tuma (66. Vejvoda), Bartoň (82. Humpola), Novák (79. Vaněček), Macko, Kostka, Jílek (69. Haetchi), Cigánek, Gába (61. Konečný)

Šíma – Zeman (35. Váňa), Kraus, Šimůnek, Růžička (85. Špringl), Machka, Outěřický, Kohl, Hejtmánek, Haba (52. Poslt), Šimek

8., 10., 51. a 84. Kostka, 24. Novák, 49. Gába – 54. Šimek, 86. Šimůnek

42. Novák

Husák – Špidra, Pejša

Rezerva na půdě prvního týmu nepřekvapila !

Benátecké rezervě se nedařilo ani v derby utkání na hřišti nedaleké Dobrovice, kde se utkala s místním béčkem. Zápas zastihl ve velmi dobré formě hráče A-týmu Dominika Kostku, který Benátkám nasázel čtyři branky, které rovnoměrně rozdělil do obou poločasů. Už po tom prvním bylo prakticky o vítězi rozhodnuto. Domácí vedli o tři branky a kráčeli si pro tříbodový zisk. Své vedení ještě ve druhé půli navýšili.

V dalším utkání čeká na svěřence trenéra Hejtmánka další rezervní tým. Do Benátek nad Jizerou přijede béčko divizní Ostré. Věřme, že Benátečtí trochu napraví pokaženou podzimní část a tříbodovým ziskem smažou ztrátu, která začíná nebezpečně příbývat.

Josef HEJTMÁNEK

Trenér Benátek Josef HEJTMÁNEK

V derby proti Dobrovici jsme body nevybojovali, avšak výsledek neodpovídá předvedené hře. V průběhu utkání jsme si, podobně jako v předešlých utkáních, vypracovali několik stoprocentních šancí, které bohužel nedokážeme proměnit. Ani dvě nastřelené tyče skóre nezměnily. Vysokou prohru jsme zmírnili až ve druhém poločase, ale dvě branky na bodový zisk nestačí.

• Libčice – Mělník 1:2 (0:1)

Příští 12. kolo, SOBOTA ve 14:00 hod.: St. Boleslav – Dobrovice "B" (10:15), Mělník – Bakov n/J., Milovice – Lužec, Vojkovice – Chotětov, Vysoká – Libčice, NEDĚLE: Benátky "B" – Ostrá "B", Holubice – Byšice.