ZÁZNAM ZÁPASU - 2.kolo neděle 30.8.2020 v 15:00 hod.

FC MukařovSK Benátky "B"
FC Mukařov3:1
(1:1)
SK Benátky

Král – Sameš, Krejza, Zubrík, Kašing, Kuntoš (63. Novotný), Kučera, Zavrtal, Tkácz, Matouš, Mačák

80
diváků

O. Dvořák – Špringl (88. Černý), Mareš, Došlý, D. Zmij (65. Červeňák) – Plichta, Poslt (84. Pluhař), Outěřický, Váňa, Haba (82. Vydra) – Zeman


Góly

30. Matouš, 72. Tkácz, 76. Kučera (pen.) - 28. Poslt

Střely na branku
Střely mimo
Rohové kopy
Ofsajdy
Fauly

Žlutá karta

85. Zavrtal – 12. Outěřický, 17. Mareš, 75. Zeman

Červená karta

Rozhodčí

Vrabec – Diňa, Vlčko

Delegát

Hráč utkání Hráč utkání Dalibor Zmij

Průběh zápasu

Rezerva v Mukařově na body nedosáhla !

Ani druhé utkání se benátecké rezervě výsledkově nevydařilo. V sestavě benáteckého béčka se již objevil navrátilec z Rejšic Petr Zeman. Od úvodních minut pak nastoupil hlavní trenér rezervy Lukáš Došlý. Benátečtí šli v první půli do vedení Posltem, domácím se ale podařilo brzy vyrovnat. Nerozhodný stav vydržel až do závěrčné dvacetiminutovky. V ní nejprve Tkácz dokonal obrat, chvíli po něm Kučera proměnil penaltu a rozhodl o tom, že tři body zůstaly na hřišti v Borovici.

Benátecká rezerva tak i po druhém kole zůstala bez bodového zisku. V dalším zápase ji čeká soupeř nadmíru silný. Do Benátek nad Jizerou přijede Řepov, který v uplynulém víkendu vyprovodil Kropáčovu Vrutici. Benátečtí mladíci se přesto pokusí překvapit. 


Lukáš DOŠLÝ

SK Benátky Lukáš DOŠLÝ

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Mukařov hrál podstatně lépe než v loňské sezóně. Vypracovali jsme si více šancí a po zásluze šli do vedení. Po Plichtově střele z levé strany dostal míč do brány na zadní tyči Poslt. Nicméně prakticky ihned po vstřeleném gólu jsme nedokázali odvrátit míč a soupeř lacině vyrovnal. Konec první půle byl z obou stran bezzubý. Ve druhém poločase jsme hráli dobře, Mukařov se za polovinu hřiště dostával jen sporadicky, ale opět se projevila naše neschopnost připravit si finální pozici. Vypracovali jsme si několik brankových příležitostí, které jsme ale neproměnili. Soupeř se dostal asi třikrát za půlku hřiště, ale v koncovce byl výrazně lepší. Branku na 2:1 vstřelil hlavou poté, když jsme neubránili standardní situaci. Třetí gól padl po našem špatně zahraném rohovém kopu, z něhož plynul brejk a následně také penalta. Přes veškerou snahu vstřelit kontaktní branku, jsme neuspěli. 


 

VÝSLEDKY 2. kola Okresního přeboru:

  • Mukařov – Benátky "B" 3:1 (1:1)
  • Březno – D. Bousov 5:0 (2:0)
  • Řepov – Kr. Vrutice 6:0 (3:0)
  • Zdětín – Krnsko 5:2 (4:1)
  • Doubrava – Kněžmost 0:1 (0:1)
  • K. Hlavno – Akuma 1:7 (0:2)
  • Bělá p/B. Kosořice 2:2 (0:0)

Příští 3. kolo v 17:00 hod., SOBOTA: Krnsko – Doubrava (10:30), Kr. Vrutice – Zdětín, Akuma – Březno, Kosořice – K. Hlavno, Kněžmost – Bělá p/B. NEDĚLE: Benátky "B" – Řepov, D. Bousov – Mukařov.


Město Benátky nad JizerouMŠMT


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Soutěž ukončena.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
Soutěž ukončena.

U11 Starší přípravka
Soutěž ukončena.

U9 Mladší přípravka
Soutěž ukončena.