ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo Sobota 29.9.2018 od 10:15 hod.

SK BenátkySK Dolní Bousov
SK Benátky1:6
(1:2)
SK Dolní Bousov

Průběh zápasu

Dorostenci Benátek vyhráli i po šesté v řadě !

K utkání proti Dolnímu Bousovu hranému na hřišti v nedalekých Obrubech měli k dispozici dorostenci Benátek díky velké marodce pouze dvanáct hráčů včetně dvou brankářů a tak prvně dostali šanci naskočit za dorost Vítek Pospíšil a Tomáš Vašátko, kteří aktuálně velmi úspěšně hájí benátecké barvy v krajském přeboru kategorie starších žáků.

Benátečtí fotbalisté měli v začátku utkání více ze hry a snažili se vstřelit vedoucí branku, což se jim také podařilo, když se po asistenci Jana Poslta trefil přesně Petr Outěřický (0:1). Poté si ale domácí z několika nebezpečných brejkových akcí dokázali vytvořit střeleckou příležitost po faulu na hranici šestnáctky a proměnili následný dobře kopnutý přímák ve vyrovnávací branku (1:1). Po půlhodině hry ale vysunul Jakub Špringl do sóla Josefa Pluhaře, který prostřelil vybíhajícího brankáře a vrátil tak svému týmu vedení (1:2), jenž vydrželo až do poločasové pauzy, zejména i díky výbornému zákroku brankáře Adama Šímy, který dokázal Bousovské vychytat ve stoprocentní příležitosti.

Druhé dějství bylo již o trochu více nakloněno hostům od Jizery, kteří se postupně dostávali do četných brankových příležitostí a navyšovali skóre utkání ve svůj prospěch. Nejdříve se po druhé v utkání trefil po asistenci Josefa Pluhaře hostující středopolař Petr Outěřický (1:3). Po osmi minutách se Petr Outěřický proměnil v asistenta a vrátil brankovou přihrávku, když vyzval ke skórování Josefa Pluhaře (1:4). Další gólovou asistenci si připsal znovu Josef Pluhař, který dokázal připravit branku pro Jana Poslta (1:5). Posledním asistujícím se stal Filip Plichta díky přesnému centru hranici vápna, který proměnil v hattrick ranou pod břevno střelec utkání Petr Outěřický (1:6) a podtrhl tak svůj výborný výkon.

Branky (asistence): Outěřický (Poslt), Pluhař (Špringl), Outěřický (Pluhař), Pluhař (Outěřický), Poslt (Pluhař), Outěřický (Plichta)

Sestava: Šíma, Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Pluhař, Plichta, Outěřický, Chumlen, Poslt, Dvořák (Krejčík, Pospíšil, Vašátko)  


Lukáš DOŠLÝ

Trenér Benátek Lukáš DOŠLÝ

Šestá výhra v řadě je samozřejmě skvělá a jsem rád, že hráči přistoupili k utkání zodpovědně, byť jsme se ani tak nevyvarovali některých zbytečných chyb, které musíme z naší hry co nejdříve odstranit. Poločasový i konečný výsledek zcela odpovídá předváděné hře obou celků a velmi si cením získaných bodů i díky faktu, že nám chybělo sedm hráčů, což už je po fyzické stránce skutečně velmi znát. Nicméně všichni odvedli kvalitní výkon a zejména ve druhém dějství jsme soupeře fotbalově přehrávali. Chválím celý tým za předvedenou obětavost i hru.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
26 18 2 6 116:120 56 14
2.
FK Letohrad
25 14 5 6 133:31 48 0
3.
SK Benátky
22 13 3 6 394:27 45 9
4.
FC Horky n.J.
21 12 1 8 199:35 37 1
5.
FK Náchod
22 10 5 7 44:32 37 -5
6.
FK Velké Hamry
19 9 5 5 67:24 34 -2
7.
MFK Trutnov
20 11 0 9 102:41 33 6
8.
FK Kolín
26 9 3 14 47:709 33 -9
9.
Dvůr Králové n.L.
20 9 3 8 75:34 32 -1
10.
FK Čáslav
19 7 5 7 36:37 29 -1
11.
SS Ostrá
20 9 2 9 93:110 29 -7
12.
Sparta Kutná Hora
21 8 3 10 141:34 27 -12
13.
FC Hlinsko
25 6 3 16 30:179 23 -22
14.
TJ Sokol Libiš
21 7 1 13 67:71 22 -8
15.
Polaban Nymburk
21 5 2 14 75:113 19 -14
16.
SK Poříčany
16 3 1 12 19:41 11 -13
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Sokol Kněžmost
13 8 2 3 29:21 26 5
2.
TJ Sokol Řepov
13 8 1 4 48:27 25 7
3.
TJ Sokol Březno
13 8 1 4 38:20 25 7
4.
SK Bělá p.Bezdězem
13 7 3 3 35:31 24 6
5.
FK Zdětín
13 5 5 3 23:22 20 -1
6.
SK Jizeran Doubrava
13 6 2 5 31:31 20 2
7.
Akuma MB
13 6 2 5 20:23 20 -1
8.
SK Benátky B
13 6 1 6 28:26 19 1
9.
FK Krnsko
13 6 1 6 32:36 19 1
10.
Kr. Vrutice
13 4 4 5 44:46 16 -5
11.
TJ Sokol Kosořice
13 4 3 6 32:28 15 -6
12.
SK Dolní Bousov B
13 3 3 7 21:32 12 -9
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
13 3 2 8 29:37 11 -10
14.
FC Mukařov
13 1 2 10 24:54 5 -13
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Tréninky každé pondělístředu
a pátek od 16:30 hodin.

U15 St.žáci
Tréninky každé pondělí a středu
od 15:00 hodin.

U13 Ml.žáci

Tréninky každé úterý od 17:30 h.
čtvrtek od 16:00 hodin.

U11 Starší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.

U9 Mladší přípravka
Tréninky každé úterý a pátek
od 16:00 hodin.