ZÁZNAM ZÁPASU - 6.kolo Sobota 29.9.2018 od 10:15 hod.

SK BenátkySK Dolní Bousov
SK Benátky1:6
(1:2)
SK Dolní Bousov

Průběh zápasu

Dorostenci Benátek vyhráli i po šesté v řadě !

K utkání proti Dolnímu Bousovu hranému na hřišti v nedalekých Obrubech měli k dispozici dorostenci Benátek díky velké marodce pouze dvanáct hráčů včetně dvou brankářů a tak prvně dostali šanci naskočit za dorost Vítek Pospíšil a Tomáš Vašátko, kteří aktuálně velmi úspěšně hájí benátecké barvy v krajském přeboru kategorie starších žáků.

Benátečtí fotbalisté měli v začátku utkání více ze hry a snažili se vstřelit vedoucí branku, což se jim také podařilo, když se po asistenci Jana Poslta trefil přesně Petr Outěřický (0:1). Poté si ale domácí z několika nebezpečných brejkových akcí dokázali vytvořit střeleckou příležitost po faulu na hranici šestnáctky a proměnili následný dobře kopnutý přímák ve vyrovnávací branku (1:1). Po půlhodině hry ale vysunul Jakub Špringl do sóla Josefa Pluhaře, který prostřelil vybíhajícího brankáře a vrátil tak svému týmu vedení (1:2), jenž vydrželo až do poločasové pauzy, zejména i díky výbornému zákroku brankáře Adama Šímy, který dokázal Bousovské vychytat ve stoprocentní příležitosti.

Druhé dějství bylo již o trochu více nakloněno hostům od Jizery, kteří se postupně dostávali do četných brankových příležitostí a navyšovali skóre utkání ve svůj prospěch. Nejdříve se po druhé v utkání trefil po asistenci Josefa Pluhaře hostující středopolař Petr Outěřický (1:3). Po osmi minutách se Petr Outěřický proměnil v asistenta a vrátil brankovou přihrávku, když vyzval ke skórování Josefa Pluhaře (1:4). Další gólovou asistenci si připsal znovu Josef Pluhař, který dokázal připravit branku pro Jana Poslta (1:5). Posledním asistujícím se stal Filip Plichta díky přesnému centru hranici vápna, který proměnil v hattrick ranou pod břevno střelec utkání Petr Outěřický (1:6) a podtrhl tak svůj výborný výkon.

Branky (asistence): Outěřický (Poslt), Pluhař (Špringl), Outěřický (Pluhař), Pluhař (Outěřický), Poslt (Pluhař), Outěřický (Plichta)

Sestava: Šíma, Veselý, Špitálský, Hakkel, Špringl, Pluhař, Plichta, Outěřický, Chumlen, Poslt, Dvořák (Krejčík, Pospíšil, Vašátko)  


Lukáš DOŠLÝ

Trenér Benátek Lukáš DOŠLÝ

Šestá výhra v řadě je samozřejmě skvělá a jsem rád, že hráči přistoupili k utkání zodpovědně, byť jsme se ani tak nevyvarovali některých zbytečných chyb, které musíme z naší hry co nejdříve odstranit. Poločasový i konečný výsledek zcela odpovídá předváděné hře obou celků a velmi si cením získaných bodů i díky faktu, že nám chybělo sedm hráčů, což už je po fyzické stránce skutečně velmi znát. Nicméně všichni odvedli kvalitní výkon a zejména ve druhém dějství jsme soupeře fotbalově přehrávali. Chválím celý tým za předvedenou obětavost i hru.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
24 16 3 5 64:25 52 16
2.
FK Pardubice B
24 13 5 6 42:23 47 11
3.
FK Přepeře
24 12 4 8 43:34 42 6
4.
FK Čáslav
24 7 11 6 37:32 40 4
5.
SK Benátky
24 12 3 9 36:31 40 4
6.
SK Český Brod
25 11 4 10 36:28 39 0
7.
Dvůr Králové n.L.
24 10 6 8 33:27 38 2
8.
FK Velké Hamry
25 10 5 10 44:51 38 2
9.
FK Kolín
25 7 9 9 32:31 36 -3
10.
SK Vysoké Mýto
24 8 8 8 38:35 35 -1
11.
MFK Trutnov
24 7 8 9 40:46 34 -2
12.
SK Slatiňany
24 10 3 11 39:44 33 -3
13.
FC Horky n.J.
24 7 7 10 33:38 30 -6
14.
FK Náchod
25 6 4 15 28:60 25 -11
15.
FK Turnov
24 4 4 16 22:62 17 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
20 15 1 4 54:30 47 17
2.
FK Dobrovice B
21 11 5 5 68:45 39 3
3.
TJ Sokol Chotětov
20 10 4 6 42:31 37 -2
4.
AFK Libčice
20 11 2 7 58:39 36 0
5.
TJ Sokol Holubice
20 9 4 7 54:50 32 -4
6.
FK Vysoká
20 9 3 8 55:54 31 1
7.
AFK Eletis Lužec
21 7 5 9 34:49 30 -9
8.
SK Bakov n.J.
20 9 1 10 32:40 29 -1
9.
AFK Milovice
20 7 4 9 51:45 27 -12
10.
SS Ostrá B
21 7 5 9 58:55 27 -12
11.
TJ Byšice
20 7 4 9 37:42 27 -9
12.
FK Stará Boleslav
21 7 2 12 45:60 25 -8
13.
SK Vojkovice
20 1 4 15 17:63 9 -30
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 23. kolo:
SK Akuma - SK Benátky
neděle 26.5. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - nadstavba:
SK Benátky - FK Říčany
sobota 25.5. v 9:30 / 11:10 hod.

St.přípravka "A" - 23. kolo:
Sporting "A" - SK Benátky
sobota 25.5. v 15:00 hod.

St.přípravka "B" - 23. kolo:
Sporting "B" - SKP MB "B"
sobota 25.5. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistr. turnaj na Sportingu
neděle 9.6. v 10:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)