ZÁZNAM ZÁPASU - x.kolo sobota 13.6.2020 v 10:15 hod

Bodlák – Zamazal, Krajíček, Prokop, Kubeš, Reichert, Stross, Folwarczny, Kubín, Baloun, Vostárek
Střídali: Toml, Chaloupka, Dosoudil, Kaiser, Komárek, Panzner

Straka – Kysela, Holeček, Borovička, Slicho – Boček, Komma, Čakurda, J. Šimek, Zabilanský – Jimmy
Střídali: O. Šimek, Mansfeld, Čech, Sudek, Košek, Zmij, Zoubek

62. J. Stross – 5. Slicho, 15. (pen.)  a 19. Jimmy

Chládek – Zuskin, Tichý

První přípravné utkání Benátečtí zvládli !

Benátečtí fotbalisté sehráli první přátelské utkání po pauze způsobené koronavirovou epidemií. Na půdě divizního Brandýsa nad Labem měli doslova impozantní úvod. Nejprve se po pěti minutách trefil Slicho, na jehož zásah navázal ještě před dovršením první dvacetiminutovky dvěma góly Jimmy. Několik dalších šancí  benátečtí fotbalisté do poločasové přestávky nevyužili.

Ve druhé půli přišlo citelné prostřídání u obou týmů a také domácí si vytvořili několik zajímavých šancí. Proměnili jen jedinou Strossem. Benátkám se tak první přípravné utkání výsledkově i herně povedlo.

Nyní čeká Benátky další přípravné utkání. V sobotu 20.6. na hřišti v Předměřicích vyzvou třetiligovou rezervu Dukly Praha. Začátek utkání je v 10:30 hodin.

Jindřich TICHAI

SK Benátky Jindřich TICHAI

Jindřich Tichai: První poločas jsme začali velmi dobře. Hráli jsme v kompletní sestavě, až na potrestaného Macka a lehce zraněného Šimečka. Řekl bych, že s první půlí jsme byli téměř stoprocentně spokojení. Hráli jsme pěkný fotbal, vstřelili tři branky, kdežto soupeř měl asi jen jednu nebo dvě příležitosti. Také my si vypracovali asi dvě šance, které ještě mohly skončit brankou. Ve druhém poločase už to z naší strany takové nebylo. Vyzkoušeli jsme jiné herní rozestavení a dvacet nebo pětadvacet minut jsme byli pod tlakem, soupeř také oprávněně snížil. Poté jsme si již na toto herní rozestavení zvykli a ve zbytku zápasu měli více ze hry a vypracovali si další šance. Až na pětadvacet minut druhé půle panuje s tímto zápasem spokojenost. Jsme také rádi, že se nikdo nezranil. Brandýs patří ke stabilním divizním týmům. Každé vítězství, a to i v přípravě, těší. Hráčům patří pochvala.

Přehled přípravných utkání:
sobota 13.6. v 10:15 hod.  Brandýs – Benátky 1:3 (0:3)
sobota 20.6. v 10:30 hod.  Benátky – Dukla Praha "B"  (hř. Předměřice)
sobota 27.6. v 17:00 hod.  Benátky 2020 – Benátky 2015
sobota 18.7. v 10:30 hod.  Benátky – Aritma Praha
středa  22.7. v 18:00 hod.  Hr.Králové U19 – Benátky  (hř. Byšice)
sobota 25.7. v 10:30 hod.  Benátky – Újezd Praha 4
středa  29.7. v 17:45 hod.  Benátky – Dukla Praha "B"
úterý      4.8. v 17:45 hod.  Benátky – Admira Praha
sobota   8.8. v 10:00 hod.  Turnaj - Memoriál Jaroslava Krále (Benátky, Dobrovice, Horky, FK MB "B")
sobota 15.8. v 10:30 hod.  Bohemians 1905 "B" – Benátky  (hř. Uhříněves)