Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky B v sezóně 2016/2017

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérJan Buryán1977   
Asistent trenéraJosef Hejtmánek1979   
Vedoucí mužstvaMartin Svačina1966   

SOUPISKA - v sezóně 2016/2017 + statistiky

brankářLukáš Jíra19931710193 0
obránceMiloslav Machka199212042024 0
obránceJindřich Jäger1995900122 0
obránceMartin Langšádl19912058249 0
obránceDavid Langšádl1995645121 
záložníkJan Kraus199113501621 0
záložníkFrantišek Pařízek199615242132 0
záložníkDavid Zuna199211761742 0
útočníkMarco Bonomo19959721331 0
útočníkŠtěpán Krýda1995193124147 0

z DOROSTU nastoupili

brankářRoman Vosecký2000901 
obránceJan Kohl19992205258 0
obráncePetr Zeman199996717 
obránceDavid Chaloupka2000864151 0
obránceJan Poslt2001141 
záložníkMilan Štrbík1999953132 0
záložníkGerald Dunka1998554 
záložníkOndřej Šimek199917512335 0
záložníkTomáš Musil19993327 
útočníkDaniel Hába2001161 
útočníkMatěj Kredba199925582 
útočníkMatěj Šimůnek199975715 

z "A" MUŽSTVA nastoupili

brankářVojtěch Levíček199854061 0
obránceJakub Sudek19921802 
záložníkJan Mižič1993315432 0
záložníkJakub Kocourek19951352 
záložníkViktor Šimeček1993451 
záložníkDavid Radosta199021731 0
záložníkJan Kamlach19951332 
útočníkJakub Synek19901352 
útočníkOndřej Šíma1995521651 0

v týmu už nepůsobí

obránceLukáš Houžvička199518021 0
záložníkAntonín Fingerhut199310061243 0
záložníkJosef Jiránek1987651 
záložníkAdam Lacek1995821 
záložníkMaksim Ivanov1997451 
útočníkMartin Korec1985315421 0
útočníkBernard Gyimah Frimpong1996902 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)