Benátky A

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Sobota 13. 8. 2016 10:15MFK ChrudimBenátky2:1 (1:1)Detail
2Neděle 21. 8. 2016 17:00BenátkyFC Slavoj Vyšehrad1:3 (0:0)Detail
3Neděle 28. 8. 2016 17:00ZápyBenátky2:0 (2:0)Detail
4Neděle 4. 9. 2016 17:00BenátkyOlympia HK4:3 (0:2)Pen:4:2Detail
5Neděle 11. 9. 2016 10:15TJ DomažliceBenátky1:2 (0:1)Pen:5:6Detail
6Neděle 18. 9. 2016 17:00BenátkyFK Hořovicko0:1 (0:0)Pen:4:5Detail
7Sobota 24. 9. 2016 16:30DobroviceBenátky3:1 (2:0)Detail
8Neděle 2. 10. 2016 16:30BenátkyFK Králův Dvůr0:2 (0:2)Detail
9Sobota 8. 10. 2016 10:15FK Loko VltavínBenátky2:0 (1:0)Detail
10Neděle 16. 10. 2016 16:00BenátkyFC Písek0:1 (0:0)Detail
11Sobota 22. 10. 2016 10:30SK BenešovBenátky0:3 (0:3)Detail
12Neděle 30. 10. 2016 14:30BenátkyFK Litoměřicko2:1 (1:1)Pen:6:5Detail
13Neděle 6. 11. 2016 14:00TJ ŠtěchoviceBenátky3:2 (2:0)Detail
14Neděle 13. 11. 2016 14:00BenátkySK Viktorie Jirny0:1 (0:0)Pen:6:7Detail
15Neděle 20. 11. 2016 10:15FC Táborsko BBenátky1:0 (0:0)Detail
16Středa 7. 9. 2016 17:00BenátkyFK Tachov1:3 (1:1)Detail
17Středa 28. 9. 2016 16:30SK PřevýšovBenátky1:0 (0:0)Detail
18Neděle 12. 3. 2017 13:30BenátkyMFK Chrudim0:3 (0:3)Detail
19Sobota 18. 3. 2017 10:15FC Slavoj VyšehradBenátky2:1 (0:0)Detail
20Neděle 26. 3. 2017 15:00BenátkyZápy1:0 (1:0)Detail
21Sobota 1. 4. 2017 10:15Olympia HKBenátky4:1 (1:1)Detail
22Neděle 9. 4. 2017 16:30BenátkyTJ Domažlice2:1 (1:0)Detail
23Pátek 14. 4. 2017 15:00FK HořovickoBenátky2:1np (0:1)
 (napk.2:1)
Detail
24Neděle 23. 4. 2017 17:00BenátkyDobrovice2:0 (0:0)Detail
25Sobota 29. 4. 2017 10:30FK Králův DvůrBenátky3:0 (1:0)Detail
26Neděle 7. 5. 2017 17:00BenátkyFK Loko Vltavín1:0 (0:0)Detail
27Sobota 13. 5. 2017 14:00FC PísekBenátky1:2np (1:0)
 (napk.3:4)
Detail
28Neděle 21. 5. 2017 17:00BenátkySK Benešov2:1 (1:1)Detail
29Sobota 27. 5. 2017 10:15FK LitoměřickoBenátky1:2 (0:1)Detail
30Neděle 4. 6. 2017 17:00BenátkyTJ Štěchovice7:4 (2:1)Detail
31Neděle 11. 6. 2017 17:00SK Viktorie JirnyBenátky3:2 (3:1)Detail
32Neděle 18. 6. 2017 17:00BenátkyFC Táborsko B2:1 (0:0)Detail
33Středa 10. 5. 2017 17:00FK TachovBenátky2:1 (1:1)Detail
34Středa 31. 5. 2017 17:00BenátkySK Převýšov1:0np (0:0)
 (napk.4:2)
Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)