Benátky A

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2016/2017

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Sobota 13. 8. 2016 10:15MFK ChrudimBenátky2:1 (1:1)Detail
2Neděle 21. 8. 2016 17:00BenátkyFC Slavoj Vyšehrad1:3 (0:0)Detail
3Neděle 28. 8. 2016 17:00ZápyBenátky2:0 (2:0)Detail
4Neděle 4. 9. 2016 17:00BenátkyOlympia HK4:3 (0:2)Pen:4:2Detail
5Neděle 11. 9. 2016 10:15TJ DomažliceBenátky1:2 (0:1)Pen:5:6Detail
6Neděle 18. 9. 2016 17:00BenátkyFK Hořovicko0:1 (0:0)Pen:4:5Detail
7Sobota 24. 9. 2016 16:30DobroviceBenátky3:1 (2:0)Detail
8Neděle 2. 10. 2016 16:30BenátkyFK Králův Dvůr0:2 (0:2)Detail
9Sobota 8. 10. 2016 10:15FK Loko VltavínBenátky2:0 (1:0)Detail
10Neděle 16. 10. 2016 16:00BenátkyFC Písek0:1 (0:0)Detail
11Sobota 22. 10. 2016 10:30SK BenešovBenátky0:3 (0:3)Detail
12Neděle 30. 10. 2016 14:30BenátkyFK Litoměřicko2:1 (1:1)Pen:6:5Detail
13Neděle 6. 11. 2016 14:00TJ ŠtěchoviceBenátky3:2 (2:0)Detail
14Neděle 13. 11. 2016 14:00BenátkySK Viktorie Jirny0:1 (0:0)Pen:6:7Detail
15Neděle 20. 11. 2016 10:15FC Táborsko BBenátky1:0 (0:0)Detail
16Středa 7. 9. 2016 17:00BenátkyFK Tachov1:3 (1:1)Detail
17Středa 28. 9. 2016 16:30SK PřevýšovBenátky1:0 (0:0)Detail
18Neděle 12. 3. 2017 13:30BenátkyMFK Chrudim0:3 (0:3)Detail
19Sobota 18. 3. 2017 10:15FC Slavoj VyšehradBenátky2:1 (0:0)Detail
20Neděle 26. 3. 2017 15:00BenátkyZápy1:0 (1:0)Detail
21Sobota 1. 4. 2017 10:15Olympia HKBenátky4:1 (1:1)Detail
22Neděle 9. 4. 2017 16:30BenátkyTJ Domažlice2:1 (1:0)Detail
23Pátek 14. 4. 2017 15:00FK HořovickoBenátky2:1np (0:1)
 (napk.2:1)
Detail
24Neděle 23. 4. 2017 17:00BenátkyDobrovice2:0 (0:0)Detail
25Sobota 29. 4. 2017 10:30FK Králův DvůrBenátky3:0 (1:0)Detail
26Neděle 7. 5. 2017 17:00BenátkyFK Loko Vltavín1:0 (0:0)Detail
27Sobota 13. 5. 2017 14:00FC PísekBenátky1:2np (1:0)
 (napk.3:4)
Detail
28Neděle 21. 5. 2017 17:00BenátkySK Benešov2:1 (1:1)Detail
29Sobota 27. 5. 2017 10:15FK LitoměřickoBenátky1:2 (0:1)Detail
30Neděle 4. 6. 2017 17:00BenátkyTJ Štěchovice7:4 (2:1)Detail
31Neděle 11. 6. 2017 17:00SK Viktorie JirnyBenátky3:2 (3:1)Detail
32Neděle 18. 6. 2017 17:00BenátkyFC Táborsko B2:1 (0:0)Detail
33Středa 10. 5. 2017 17:00FK TachovBenátky2:1 (1:1)Detail
34Středa 31. 5. 2017 17:00BenátkySK Převýšov1:0np (0:0)
 (napk.4:2)
Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka