Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky A v sezóně 2016/2017

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérJícha Pavel1973   
Asistent trenéraBuryán Jan1977   
Vedoucí mužstvaBohdan Miroslav1959   
MasérkaKohlová Tereza1996   
KustodNovotný Josef1985   
Trenér brankářůVáclav Jíra1966   

SOUPISKA - v sezóně 2016/2017 + statistiky (věkový průměr 24,5 let)

brankářLukáš Michňa1987126014 
brankářLukáš Jíra1993   
brankářVojtěch Levíček19982794 
obránceJindřich Jäger1995805161 0
obránceBřetislav Tvrzník19941495173 0
obránce Martin Borovička199126433214 0
obránceMiroslav Hošťálek199314851711 0
obránceMichal Horák198720762614 2
obránceJakub Sudek19921949281 0
obránceMilan Štrbík199961 
záložníkJan Kamlach19951658293 1
záložníkViktor Šimeček199381611 
záložníkJakub Kocourek19951410286 
záložníkJan Boček199312311664 0
záložníkJan Knobloch198424412946 0
záložníkJan Mižič19936792111 0
záložníkDavid Radosta199041491 0
záložníkOndřej Walter198411981541 0
záložníkJan Kraus199128611 
záložníkFrantišek Pařízek1996111 
záložníkOndřej Šimek1999162 
útočníkOndřej Šíma19951342272 
útočníkJakub Synek199015312383 0
útočníkŠtěpán Krýda19951024 

v týmu už nepůsobí

brankářDaniel Bojčuk1990153017 
obránceAdam Pajer19952164 
obránceLukáš Bodeček19884566 
obránceLukáš Houžvička1995512 
obránceMilan Karásek19861155162 
záložníkAdam Lacek199534581 0
záložníkJosef Jiránek19871883 
záložníkMaksim Ivanov19972026 
záložníkMarek Sedláček199214821719 0
záložníkRadek Žaloudek19941260147 0
útočníkBernard Gyimah Frimpong199613061 0
útočníkMartin Korec1985211121 0
útočníkOliver Špilár199312431723 0



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
24 16 3 5 64:25 52 16
2.
FK Pardubice B
24 13 5 6 42:23 47 11
3.
FK Přepeře
24 12 4 8 43:34 42 6
4.
FK Čáslav
24 7 11 6 37:32 40 4
5.
SK Benátky
24 12 3 9 36:31 40 4
6.
SK Český Brod
25 11 4 10 36:28 39 0
7.
Dvůr Králové n.L.
24 10 6 8 33:27 38 2
8.
FK Velké Hamry
25 10 5 10 44:51 38 2
9.
FK Kolín
25 7 9 9 32:31 36 -3
10.
SK Vysoké Mýto
24 8 8 8 38:35 35 -1
11.
MFK Trutnov
24 7 8 9 40:46 34 -2
12.
SK Slatiňany
24 10 3 11 39:44 33 -3
13.
FC Horky n.J.
24 7 7 10 33:38 30 -6
14.
FK Náchod
25 6 4 15 28:60 25 -11
15.
FK Turnov
24 4 4 16 22:62 17 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
20 15 1 4 54:30 47 17
2.
FK Dobrovice B
21 11 5 5 68:45 39 3
3.
TJ Sokol Chotětov
20 10 4 6 42:31 37 -2
4.
AFK Libčice
20 11 2 7 58:39 36 0
5.
TJ Sokol Holubice
20 9 4 7 54:50 32 -4
6.
FK Vysoká
20 9 3 8 55:54 31 1
7.
AFK Eletis Lužec
21 7 5 9 34:49 30 -9
8.
SK Bakov n.J.
20 9 1 10 32:40 29 -1
9.
AFK Milovice
20 7 4 9 51:45 27 -12
10.
SS Ostrá B
21 7 5 9 58:55 27 -12
11.
TJ Byšice
20 7 4 9 37:42 27 -9
12.
FK Stará Boleslav
21 7 2 12 45:60 25 -8
13.
SK Vojkovice
20 1 4 15 17:63 9 -30
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 23. kolo:
SK Akuma - SK Benátky
neděle 26.5. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - nadstavba:
SK Benátky - FK Říčany
sobota 25.5. v 9:30 / 11:10 hod.

St.přípravka "A" - 23. kolo:
Sporting "A" - SK Benátky
sobota 25.5. v 15:00 hod.

St.přípravka "B" - 23. kolo:
Sporting "B" - SKP MB "B"
sobota 25.5. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistr. turnaj na Sportingu
neděle 9.6. v 10:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)