Benátky B

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Neděle 23. 8. 2015 17:00BenátkyČejetice2:0 (0:0)Detail
2Neděle 30. 8. 2015 17:00Bělá "A"Benátky1:2 (1:1)Detail
3Neděle 6. 9. 2015 17:00BenátkyMSK "B"2:1 (1:1)Detail
4Sobota 12. 9. 2015 17:00BeznoBenátky0:8 (0:5)Detail
5Neděle 20. 9. 2015 16:30BenátkyKosořice4:1 (3:0)Detail
6Sobota 26. 9. 2015 16:30ČistáBenátky0:1 (0:1)Detail
7Neděle 4. 10. 2015 16:00BenátkyChotětov3:1 (1:0)Detail
8Sobota 10. 10. 2015 16:00K.HlavnoBenátky1:2 (1:0)Detail
9Neděle 18. 10. 2015 15:30BenátkyAkuma MB7:0 (3:0)Detail
10Sobota 24. 10. 2015 14:30PředměřiceBenátky1:2 (1:1)Detail
11Neděle 1. 11. 2015 14:00BenátkyRejšice "B"3:1 (2:1)Detail
12Sobota 7. 11. 2015 14:00ŽidněvesBenátky0:5 (0:1)Detail
13Sobota 14. 11. 2015 13:30BenátkyKněžmost3:0 (2:0)Detail
14Sobota 26. 3. 2016 15:00ČejeticeBenátky0:0 (0:0)Detail
15Neděle 3. 4. 2016 15:00BenátkyBělá "A"1:3 (0:3)Detail
16Sobota 9. 4. 2016 16:30MSK "B"Benátky1:2 (0:1)Detail
17Neděle 17. 4. 2016 16:30BenátkyBezno3:1 (2:1)Detail
18Neděle 24. 4. 2016 17:00KosořiceBenátky2:2 (0:1)Detail
19Neděle 1. 5. 2016 17:00BenátkyČistá1:0 (0:0)Detail
20Sobota 7. 5. 2016 17:00ChotětovBenátky1:3 (0:1)Detail
21Neděle 15. 5. 2016 17:00BenátkyK.Hlavno5:3 (3:2)Detail
22Sobota 21. 5. 2016 17:00Akuma MBBenátky0:2 (0:0)Detail
23Neděle 29. 5. 2016 17:00BenátkyPředměřice2:0 (0:0)Detail
24Neděle 5. 6. 2016 17:00Rejšice "B"Benátky7:1 (4:0)Detail
25Neděle 12. 6. 2016 17:00BenátkyŽidněves3:3 (2:2)Detail
26Sobota 18. 6. 2016 13:30KněžmostBenátky3:3 (0:1)Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
SK Benátky
11 7 2 2 18:12 25 7
3.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
11 4 5 2 18:14 19 1
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
Polaban Nymburk
11 2 2 7 9:23 10 -5
16.
SK Poříčany
11 3 0 8 17:32 9 -9
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
9 6 1 2 28:11 19 7
2.
TJ Sokol Řepov
9 6 1 2 33:18 19 7
3.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
9 4 1 4 21:19 13 1
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
9 1 1 7 17:34 4 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)