Benátky B

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Neděle 23. 8. 2015 17:00BenátkyČejetice2:0 (0:0)Detail
2Neděle 30. 8. 2015 17:00Bělá "A"Benátky1:2 (1:1)Detail
3Neděle 6. 9. 2015 17:00BenátkyMSK "B"2:1 (1:1)Detail
4Sobota 12. 9. 2015 17:00BeznoBenátky0:8 (0:5)Detail
5Neděle 20. 9. 2015 16:30BenátkyKosořice4:1 (3:0)Detail
6Sobota 26. 9. 2015 16:30ČistáBenátky0:1 (0:1)Detail
7Neděle 4. 10. 2015 16:00BenátkyChotětov3:1 (1:0)Detail
8Sobota 10. 10. 2015 16:00K.HlavnoBenátky1:2 (1:0)Detail
9Neděle 18. 10. 2015 15:30BenátkyAkuma MB7:0 (3:0)Detail
10Sobota 24. 10. 2015 14:30PředměřiceBenátky1:2 (1:1)Detail
11Neděle 1. 11. 2015 14:00BenátkyRejšice "B"3:1 (2:1)Detail
12Sobota 7. 11. 2015 14:00ŽidněvesBenátky0:5 (0:1)Detail
13Sobota 14. 11. 2015 13:30BenátkyKněžmost3:0 (2:0)Detail
14Sobota 26. 3. 2016 15:00ČejeticeBenátky0:0 (0:0)Detail
15Neděle 3. 4. 2016 15:00BenátkyBělá "A"1:3 (0:3)Detail
16Sobota 9. 4. 2016 16:30MSK "B"Benátky1:2 (0:1)Detail
17Neděle 17. 4. 2016 16:30BenátkyBezno3:1 (2:1)Detail
18Neděle 24. 4. 2016 17:00KosořiceBenátky2:2 (0:1)Detail
19Neděle 1. 5. 2016 17:00BenátkyČistá1:0 (0:0)Detail
20Sobota 7. 5. 2016 17:00ChotětovBenátky1:3 (0:1)Detail
21Neděle 15. 5. 2016 17:00BenátkyK.Hlavno5:3 (3:2)Detail
22Sobota 21. 5. 2016 17:00Akuma MBBenátky0:2 (0:0)Detail
23Neděle 29. 5. 2016 17:00BenátkyPředměřice2:0 (0:0)Detail
24Neděle 5. 6. 2016 17:00Rejšice "B"Benátky7:1 (4:0)Detail
25Neděle 12. 6. 2016 17:00BenátkyŽidněves3:3 (2:2)Detail
26Sobota 18. 6. 2016 13:30KněžmostBenátky3:3 (0:1)Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Jiskra Mšeno
24 16 3 5 64:25 52 16
2.
FK Pardubice B
24 13 5 6 42:23 47 11
3.
FK Přepeře
24 12 4 8 43:34 42 6
4.
FK Čáslav
24 7 11 6 37:32 40 4
5.
SK Benátky
24 12 3 9 36:31 40 4
6.
SK Český Brod
25 11 4 10 36:28 39 0
7.
Dvůr Králové n.L.
24 10 6 8 33:27 38 2
8.
FK Velké Hamry
25 10 5 10 44:51 38 2
9.
FK Kolín
25 7 9 9 32:31 36 -3
10.
SK Vysoké Mýto
24 8 8 8 38:35 35 -1
11.
MFK Trutnov
24 7 8 9 40:46 34 -2
12.
SK Slatiňany
24 10 3 11 39:44 33 -3
13.
FC Horky n.J.
24 7 7 10 33:38 30 -6
14.
FK Náchod
25 6 4 15 28:60 25 -11
15.
FK Turnov
24 4 4 16 22:62 17 -19
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
20 15 1 4 54:30 47 17
2.
FK Dobrovice B
21 11 5 5 68:45 39 3
3.
TJ Sokol Chotětov
20 10 4 6 42:31 37 -2
4.
AFK Libčice
20 11 2 7 58:39 36 0
5.
TJ Sokol Holubice
20 9 4 7 54:50 32 -4
6.
FK Vysoká
20 9 3 8 55:54 31 1
7.
AFK Eletis Lužec
21 7 5 9 34:49 30 -9
8.
SK Bakov n.J.
20 9 1 10 32:40 29 -1
9.
AFK Milovice
20 7 4 9 51:45 27 -12
10.
SS Ostrá B
21 7 5 9 58:55 27 -12
11.
TJ Byšice
20 7 4 9 37:42 27 -9
12.
FK Stará Boleslav
21 7 2 12 45:60 25 -8
13.
SK Vojkovice
20 1 4 15 17:63 9 -30
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost - 23. kolo:
SK Akuma - SK Benátky
neděle 26.5. v 10:15 hod.

St.žáci / Ml. žáci - nadstavba:
SK Benátky - FK Říčany
sobota 25.5. v 9:30 / 11:10 hod.

St.přípravka "A" - 23. kolo:
Sporting "A" - SK Benátky
sobota 25.5. v 15:00 hod.

St.přípravka "B" - 23. kolo:
Sporting "B" - SKP MB "B"
sobota 25.5. v 15:00 hod.

Ml.přípravka 2010/11
Mistr. turnaj na Sportingu
neděle 9.6. v 10:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Benátky, Kněžmost, Sporting MB)