Benátky A

ROZLOSOVÁNÍ v sezóně 2015/2016

KoloDatumDomacíHostéVýsledekPopis
1Sobota 8. 8. 2015 10:15ChrudimBenátky1:0 (0:0)Pen:4:3Detail
2Neděle 16. 8. 2015 17:00BenátkyKolín1:3 (1:0)Detail
3Neděle 23. 8. 2015 17:00ZápyBenátky3:2 (2:1)Pen:3:2Detail
4Neděle 30. 8. 2015 17:00BenátkyV.Žižkov1:4 (0:1)Detail
5Neděle 6. 9. 2015 17:00BenešovBenátky0:1 (0:0)Pen:8:9Detail
6Neděle 13. 9. 2015 17:00BenátkyJirny3:1 (2:1)Detail
7Sobota 19. 9. 2015 10:30TachovBenátky1:2 (0:1)Detail
8Neděle 27. 9. 2015 16:30BenátkyPísek3:2 (0:1)Pen:4:1Detail
9Sobota 3. 10. 2015 16:00Králův DvůrBenátky2:0 (0:0)Detail
10Neděle 11. 10. 2015 16:00BenátkyDomažlice2:1 (0:0)Detail
11Sobota 17. 10. 2015 10:15VltavínBenátky5:3 (5:1)Detail
12Neděle 25. 10. 2015 14:30BenátkyDobrovice0:4 (0:3)Detail
13Neděle 1. 11. 2015 14:00BrozanyBenátky1:3 (0:2)Detail
14Neděle 8. 11. 2015 14:00BenátkyŠtěchovice1:2 (0:1)Pen:7:8Detail
15Neděle 15. 11. 2015 10:15Táborsko BBenátky2:1 (1:0)Detail
16
Detail
17Středa 2. 9. 2015 17:00MostBenátky0:2 (0:2)Detail
18Středa 16. 9. 2015 17:00BenátkyČáslav3:2 (2:2)Pen:3:0Detail
19Středa 28. 10. 2015 14:30PřevýšovBenátky4:0 (1:0)Detail
20Neděle 13. 3. 2016 14:30BenátkyChrudim0:2 (0:1)Detail
21Neděle 20. 3. 2016 15:00KolínBenátky2:0 (0:0)Detail
22Neděle 27. 3. 2016 15:00BenátkyZápy0:1 (0:0)Detail
23Neděle 3. 4. 2016 10:15V.ŽižkovBenátky4:0 (2:0)Detail
24Neděle 10. 4. 2016 16:30BenátkyBenešov2:1 (0:1)Detail
25Sobota 16. 4. 2016 17:00JirnyBenátky2:0 (0:0)Detail
26Neděle 24. 4. 2016 17:00BenátkyTachov2:0 (1:0)Detail
27Sobota 30. 4. 2016 10:15PísekBenátky2:3 (1:2)Pen:15:16Detail
28Neděle 8. 5. 2016 17:00BenátkyKrálův Dvůr2:4 (0:3)Detail
29Sobota 14. 5. 2016 17:00DomažliceBenátky2:1 (0:0)Pen:5:4Detail
30Neděle 22. 5. 2016 17:00BenátkyVltavín1:2 (1:1)Detail
31Sobota 28. 5. 2016 17:00DobroviceBenátky2:0 (0:0)Detail
32Neděle 5. 6. 2016 17:00BenátkyBrozany3:1 (1:1)Detail
33Neděle 12. 6. 2016 17:00ŠtěchoviceBenátky0:2 (0:2)Detail
34Sobota 18. 6. 2016 17:00BenátkyTáborsko B2:1 (0:1)Detail
35
Union 2013
Benátky 
36Středa 20. 4. 2016 17:00BenátkyMost1:0 (1:0)Detail
37Středa 11. 5. 2016 17:00ČáslavBenátky1:0 (0:0)Detail
38Středa 1. 6. 2016 17:00BenátkyPřevýšov1:3 (1:2)Detail


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)