Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky B v sezóně 2017/2018

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérLukáš Došlý1981   
Asistent trenéraJosef Hejtmánek1979   
Vedoucí mužstvaMartin Svačina1966   

SOUPISKA - v sezóně 2017/2018 + statistiky

brankářLukáš Jíra19931620182 0
bankářVojtěch Levíček19982703 
jako hráč v poliVojtěch Levíček1998451 
obránceMiloslav Machka199211511813 0
obránceMartin Langšádl1991182821110 1
obránceDavid Langšádl19951624211 
záložníkJan Mižič1993420511 0
záložníkJan Kraus199115601841 0
útočníkŠtěpán Krýda199515091843 0

z DOROSTU

brankářAdam Šíma20021802 
obránceJan Kohl199912231613 0
obráncePetr Zeman199917272213 0
obránceDavid Chaloupka20002083243 
obránceJan Poslt2001195811 0
obráncePatrik Hakkel200173 
záložníkMilan Štrbík1999846103 0
záložníkDavid Váňa20015311612 0
záložníkDavid Zalabák199934910 
záložníkMatyáš Chumlen20013141 
záložníkOndřej Šimek199911501441 0
záložníkTomáš Musil1999472 
útočníkDaniel Haba2001357151 
útočníkMatěj Šimůnek199914891963 0
útočníkJakub Špringl2000290141 

z "A" MUŽSTVA nastoupili

obránceJindřich Jäger19958771031 1
obránceFrantišek Hakl19899011 
obránceBřetislav Tvrzník1984267311 0
obránceJakub Sudek19928411 0
obránceMartin Borovička19911712 
záložníkDamián Farkaš1996901 
záložníkJan Knobloch1984901 
záložníkJakub Zörkler19977811 0
útočníkStanislav Mařík19898612 

v týmů už nepůsobí

bankářLukáš Lisa1997901 
obránceRoman Lukeš19961013 
záložníkDavid Zuna1992791113 0
útočníkEdis Šahini199737253 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 8
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 7
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 1
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 -3
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 -3
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 -6
10.
FC Hlinsko
8 3 1 4 7:12 11 -4
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -8
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
14.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
15.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
16.
Polaban Nymburk
8 1 0 7 6:29 3 -6
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
soutěž přerušena

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
soutěž přerušena

U11 Starší přípravka
soutěž přerušena

U9 Mladší přípravka
konec podzimn části