Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky A v sezóně 2017/2018

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérBobek Ladislav1953   
Asistent trenéraBobek Jan1987   
Vedoucí mužstvaBohdan Miroslav1959   
Trenér brankářůJíra Václav1966   
MasérJiránek Josef1987   
KustodNovotný Josef1985   

SOUPISKA - v sezóně 2017/2018 + statistiky

brankářRadim Straka1976144016 
brankářVojtěch Levíček19985406 
obránceJindřich Jäger1995815154 0
obránceBřetislav Tvrzník199412862823 1
obránce Martin Borovička1991148723 
obránceMiroslav Hošťálek199313841913 0
obránceMichal Horák19872502296 0
obránceJakub Sudek1992211129 
obránceFrantišek Hakl198927293133 0
obránceDavid Skuhravý199614591716 0
záložníkViktor Šimeček199323503133 0
záložníkJakub Kocourek199516832922 0
záložníkJan Boček199323073065 0
záložníkJan Knobloch198420612711 0
záložníkJan Mižič1993451 
záložníkJan Kraus199143 
záložníkSebastian Munzar1996553111 
záložníkTomáš Bulíř19961129144 
záložníkDamián Farkaš1996566131 0
záložníkJakub Zörkler1997420151 0
útočníkJakub Synek1990209027141 0
útočníkStanislav Mařík198922033176 0

v týmu už nepůsobí

brankářLukáš Michňa198799112 
brankářLukáš Lisa1997901 
záložníkOndřej Walter198410841531 0
útočníkEdis Šahini19971186 
útočníkŠtěpán Krýda1995654 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové nad Labem
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
FK Přepeře
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
SK Český Brod
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Olympia HK - Kratonohy
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Pardubice B
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
Jiskra Mšeno-Jablonec n.N.
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Turnov
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
SK Spartak Slatiňany
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky nad Jizerou
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

#Celková tabulka Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Dolní Bousov
24 17 3 4 86:36 55 13
2.
TJ Nelahozeves
24 17 2 5 55:22 54 12
3.
AFK Libčice
24 15 4 5 78:43 51 9
4.
TJ Sokol Holubice
24 10 6 8 68:50 40 -8
5.
SK Benátky B
24 13 0 11 41:45 39 3
6.
FK Stará Boleslav
24 10 3 11 64:70 35 -4
7.
TJ Byšice
24 8 6 10 42:49 35 -4
8.
FK Neratovice B
24 8 8 8 36:39 34 -14
9.
FC Mělník
24 9 4 11 40:50 33 -9
10.
SK Vojkovice
24 8 3 13 33:44 30 -9
11.
FK Dobrovice B
24 8 3 13 52:68 28 -14
12.
AFK Eletis Lužec
24 8 2 14 46:64 26 -10
13.
TJ Sokol Tišice
24 2 2 20 29:87 8 -31
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

Dorost
konec soutěže 

St.žáci
konec soutěže 

Ml.žáci 7+1
konec soutěže 

St.přípravka 2007/08
konec soutěže

Ml.přípravka 2009/10
konec soutěže