Soupiska hráčů

Soupiska hráčů - Benátky A v sezóně 2017/2018

PostJménoRočníkVáhaVýškaMinutZáp.GólyŽK / ČK

Realizační tým

TrenérBobek Ladislav1953   
Asistent trenéraBobek Jan1987   
Vedoucí mužstvaBohdan Miroslav1959   
Trenér brankářůJíra Václav1966   
MasérJiránek Josef1987   
KustodNovotný Josef1985   

SOUPISKA - v sezóně 2017/2018 + statistiky

brankářRadim Straka1976144016 
brankářVojtěch Levíček19985406 
obránceJindřich Jäger1995815154 0
obránceBřetislav Tvrzník199412862823 1
obránce Martin Borovička1991148723 
obránceMiroslav Hošťálek199313841913 0
obránceMichal Horák19872502296 0
obránceJakub Sudek1992211129 
obránceFrantišek Hakl198927293133 0
obránceDavid Skuhravý199614591716 0
záložníkViktor Šimeček199323503133 0
záložníkJakub Kocourek199516832922 0
záložníkJan Boček199323073065 0
záložníkJan Knobloch198420612711 0
záložníkJan Mižič1993451 
záložníkJan Kraus199143 
záložníkSebastian Munzar1996553111 
záložníkTomáš Bulíř19961129144 
záložníkDamián Farkaš1996566131 0
záložníkJakub Zörkler1997420151 0
útočníkJakub Synek1990209027141 0
útočníkStanislav Mařík198922033176 0

v týmu už nepůsobí

brankářLukáš Michňa198799112 
brankářLukáš Lisa1997901 
záložníkOndřej Walter198410841531 0
útočníkEdis Šahini19971186 
útočníkŠtěpán Krýda1995654 



Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Kolín
8 7 1 0 36:7 23 8
2.
FK Náchod
8 7 0 1 31:9 21 9
3.
SK Vysoké Mýto
8 6 1 1 21:8 19 7
4.
FK Velké Hamry z.s.
8 6 1 1 19:9 19 4
5.
SK Kosmonosy
8 5 0 3 23:20 15 3
6.
SK Benátky
8 4 1 3 23:17 13 1
7.
SK Poříčany
8 3 2 3 12:10 12 -3
8.
Dvůr Králové n.L.
8 3 2 3 16:14 12 -3
9.
FK Čáslav
8 2 3 3 15:18 12 -6
10.
FC Hlinsko
8 3 1 4 7:12 11 -4
11.
MFK Trutnov
8 2 1 5 12:17 7 -8
12.
FK Letohrad
8 2 1 5 11:17 7 -5
13.
FC Horky n.J.
7 1 2 4 13:19 6 -9
14.
Sparta Kutná Hora
8 2 0 6 12:37 6 -3
15.
TJ Sokol Libiš
7 1 0 6 8:22 3 -9
16.
Polaban Nymburk
8 1 0 7 6:29 3 -6
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FK Zdětín
8 6 1 1 15:8 19 4
2.
Kr. Vrutice
8 6 0 2 23:27 18 3
3.
TJ Sokol Březno
7 5 1 1 24:10 16 10
4.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 22:11 16 4
5.
SK Bělá p.Bezdězem
7 4 3 0 19:12 15 6
6.
FC Mukařov
8 4 2 2 27:19 14 2
7.
Akuma MB
8 4 1 3 32:15 13 1
8.
SK Benátky B
8 3 1 4 19:18 10 -5
9.
Sokol Kněžmost
8 3 0 5 14:19 9 0
10.
TJ Sokol Kosořice
8 1 4 3 12:18 7 -5
11.
SK Dolní Bousov B
8 2 1 5 12:22 7 -5
12.
FK Krnsko
8 2 1 5 19:32 7 -8
13.
SK Jizeran Doubrava
8 1 1 6 9:16 4 -8
14.
TJ ZD Kostelní Hlavno
8 0 1 7 12:32 1 -8
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
soutěž přerušena

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci
soutěž přerušena

U11 Starší přípravka
soutěž přerušena

U9 Mladší přípravka
konec podzimn části