ZÁZNAM ZÁPASU - Nadstavba 4.kolo sobota 1.6. 2019 od 11:55 hod.

AFK PečkySK Benátky
AFK Pečky3:3
(3:2)
SK Benátky

Průběh zápasu

Remíza s Pečkami !

Začátek byl hrůzostrašný! 3´ faul v pokutovém území 0:1, 14´ 0:2, 17´ 0:3 chyba v obraně ! Vypadalo to špatně. 21´ Štorkán po přihrávce D. Šulce nechytatelně 1:3, 28´ veliká chvíle Štorkána. Při rozehrávce domácího gólmana mu vypíchne míč a protlačí ho do sítě 2:3.

Hned ve 31´ Burian po přihrávce Dobřenského prostřeluje vše před sebou 3:3. To už jsme byli lepší, jenom smůla byla proti: nastřelené břevno, následná hlavička Štorkána a další dva hezké zákroky domácího gólmana ponechali konečný výsledek 3:3.

Branky (asistence): 3´ Stuchlík, 14´ Kašpárek, 17´ Müller - 21´ a 28´ Štorkán, 31´ Burian

Sestava: Plíhal, Sekáč, Šulc F, Pluhař, Šulc D, Nesvadba, Štorkán, Dobřenský, Šifta, Nový, Burian


Ján BENČEK

SK Benátky Ján BENČEK

Škoda nesoustředěnosti na začátku. Potom už zbytek zápasu jsme měli převahu.Kluci musí pochopit, že zápas nezačíná v 17´za stavu 0:3. Velmi dobrý výkon Štorkána.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
Dvůr Králové n.L.
0 0 0 0 0:0 0 0
2.
Sparta Kutná Hora
0 0 0 0 0:0 0 0
3.
SK Poříčany
0 0 0 0 0:0 0 0
4.
FC Hlinsko
0 0 0 0 0:0 0 0
5.
TJ Sokol Libiš
0 0 0 0 0:0 0 0
6.
Polaban Nymburk
0 0 0 0 0:0 0 0
7.
Sportovní sdružení Ostrá
0 0 0 0 0:0 0 0
8.
FK Kolín
0 0 0 0 0:0 0 0
9.
FK Čáslav
0 0 0 0 0:0 0 0
10.
SK Benátky
0 0 0 0 0:0 0 0
11.
MFK Trutnov
0 0 0 0 0:0 0 0
12.
SK Vysoké Mýto
0 0 0 0 0:0 0 0
13.
FK Náchod
0 0 0 0 0:0 0 0
14.
FK Velké Hamry
0 0 0 0 0:0 0 0
15.
FC Horky n.J.
0 0 0 0 0:0 0 0
16.
FK Letohrad
0 0 0 0 0:0 0 0
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
FC Mělník
24 15 1 8 58:47 47 11
2.
AFK Libčice
24 14 3 7 72:44 46 10
3.
TJ Sokol Chotětov
24 13 4 7 61:43 46 10
4.
FK Dobrovice B
24 13 5 6 81:53 45 9
5.
TJ Sokol Holubice
24 11 5 8 66:60 40 4
6.
FK Vysoká
24 11 3 10 68:66 37 1
7.
AFK Eletis Lužec
24 9 5 10 48:61 36 0
8.
SK Bakov n.J.
24 11 1 12 44:51 35 -1
9.
AFK Milovice
24 8 5 11 59:61 32 -4
10.
SS Ostrá B
24 8 6 10 68:61 31 -5
11.
FK Stará Boleslav
24 9 2 13 55:67 31 -5
12.
TJ Byšice
24 8 4 12 46:51 30 -6
13.
SK Vojkovice
24 2 4 18 26:87 12 -24
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost
Začátek letní přípravy
pondělí 22.7. v 17:00 hodin

U15 St.žáci
Letní přestávka

U13 Ml. žáci
Letní přestávka

U11 Starší přípravka
Letní přestávka

U09 Mladší přípravka
Letní přestávka