ZÁZNAM ZÁPASU - Nadstavba 4.kolo sobota 1.6. 2019 od 11:55 hod.

AFK PečkySK Benátky
AFK Pečky3:3
(3:2)
SK Benátky

Průběh zápasu

Remíza s Pečkami !

Začátek byl hrůzostrašný! 3´ faul v pokutovém území 0:1, 14´ 0:2, 17´ 0:3 chyba v obraně ! Vypadalo to špatně. 21´ Štorkán po přihrávce D. Šulce nechytatelně 1:3, 28´ veliká chvíle Štorkána. Při rozehrávce domácího gólmana mu vypíchne míč a protlačí ho do sítě 2:3.

Hned ve 31´ Burian po přihrávce Dobřenského prostřeluje vše před sebou 3:3. To už jsme byli lepší, jenom smůla byla proti: nastřelené břevno, následná hlavička Štorkána a další dva hezké zákroky domácího gólmana ponechali konečný výsledek 3:3.

Branky (asistence): 3´ Stuchlík, 14´ Kašpárek, 17´ Müller - 21´ a 28´ Štorkán, 31´ Burian

Sestava: Plíhal, Sekáč, Šulc F, Pluhař, Šulc D, Nesvadba, Štorkán, Dobřenský, Šifta, Nový, Burian


Ján BENČEK

SK Benátky Ján BENČEK

Škoda nesoustředěnosti na začátku. Potom už zbytek zápasu jsme měli převahu.Kluci musí pochopit, že zápas nezačíná v 17´za stavu 0:3. Velmi dobrý výkon Štorkána.


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
SK Vysoké Mýto
11 10 0 1 29:7 30 15
2.
FK Náchod
11 6 4 1 25:9 23 5
3.
SK Benátky
10 6 2 2 15:10 22 4
4.
FK Kolín
11 5 2 4 21:13 19 4
5.
FK Velké Hamry
10 4 4 2 17:13 18 0
6.
FC Horky n.J.
11 6 0 5 21:20 18 3
7.
MFK Trutnov
11 6 0 5 18:27 18 3
8.
SS Ostrá
11 5 1 5 14:11 16 -2
9.
FK Čáslav
11 3 4 4 17:19 15 0
10.
FK Letohrad
11 4 2 5 16:19 15 0
11.
Dvůr Králové n.L.
11 3 3 5 20:17 14 -4
12.
FC Hlinsko
11 4 0 7 19:20 12 -6
13.
Sparta Kutná Hora
11 3 2 6 11:23 11 -4
14.
TJ Sokol Libiš
11 3 1 7 16:23 10 -8
15.
SK Poříčany
10 3 0 7 15:29 9 -6
16.
Polaban Nymburk
10 2 1 7 8:22 8 -4
Mužstvo B

Mužstvo "B"

# Z V R P Skóre B +/-
1.
TJ Sokol Březno
8 6 0 2 27:10 18 9
2.
Sokol Kněžmost
9 5 2 2 20:15 17 2
3.
TJ Sokol Řepov
8 5 1 2 29:18 16 4
4.
Akuma MB
9 5 1 3 15:12 16 1
5.
SK Bělá p.Bezdězem
9 4 3 2 17:18 15 3
6.
SK Benátky B
8 4 1 3 21:15 13 4
7.
FK Zdětín
9 3 4 2 13:12 13 -2
8.
FK Krnsko
9 4 1 4 22:27 13 1
9.
Kr. Vrutice
9 3 3 3 30:29 12 -3
10.
SK Jizeran Doubrava
9 3 1 5 18:24 10 -2
11.
SK Dolní Bousov B
9 2 3 4 14:21 9 -6
12.
TJ Sokol Kosořice
9 2 2 5 17:19 8 -7
13.
TJ ZD Kostelní Hlavno
9 2 2 5 19:25 8 -7
14.
FC Mukařov
8 1 0 7 16:33 3 -9
Mužstvo A


Další kolo - Mládež

U19 Dorost - 10. kolo:
SK Benátky - FK Brandýs
sobota 19.10. v 10:15 hod.

U15 St.žáci / U13 Ml.žáci - 11. kolo:
FC Mělník - SK Benátky
sobota 19.10. v 10:15/11:55

U11 Starší přípravka - 9. kolo:
FK Krnsko - SK Benátky
neděle 20.10. ve 13:00 hod.

U09 Mladší přípravka
Mistr. turnaj - Kněžmost
neděle 20.10. od 14:00 hod.
(SKP MB, D.Bousov, Sporting MB, Kněžmost, Benátky)