Aktuality

"A" mužstvo - změny v týmu před PODZIMNÍ částí zezóny 2018/2019

01.08.2018

Po diskutabilním přeřazení benáteckého týmu do divize, převládají v kolonce změn u týmu spíše odchody. Přesto se v kabině objevili tři noví hráči a dva staronoví. Z Mladé Boleslavi přišla trojice talentovaných mladíků Glöckner, Košek a Procházka. Do Benátek nad Jizerou se vrací také nigerijský záložník či útočník Tochukwu Mbah, který má za sebou povedenou sezónu v barvách přeborové Poličky. Do přípravy se také zapojili lonští talentovaní dorostenci Petr Zeman, Ondřej Šimek a David Chaloupka, kteří pravidelně nastupovali za rezervní tým v I.B třídě. Po deseti letech pak po spolupráci s vedením klubu ohlásil comeback také zdejší odchovanec Michal Bohdan.


PŘIŠLI:

MICHAL BOHDAN (85), obránce
Po deseti letech se vrací do Benátek místní odchovanec, třiatřicetiletý obránce MICHAL BOHDAN. Ten v minulé sezóně působil v divizním Brandýse nad Labem, kde ve 28 zápasech vstřelil 3 branky. Ovládl též statistiku žlutých karet, kterých nasbíral 12!

 

LUKÁŠ GLÖCKNER (96), obránce
Novou posilou benáteckého týmu se stává také dvaadvacetiletý obránce LUKÁŠ GLÖCKNER, jenž přichází z prvoligové Mladé Boleslavi. V její juniorce si v minulé sezóně připsal 14 startů, ve kterých vstřelil 1 branku.

 

PATRIK PROCHÁZKA (98), obránce
Další novou posilou se stává dvacetiletý záložník PATRIK PROCHÁZKA z prvoligové Mladé Boleslavi. Procházka hrál v minulé sezóně za mladoboleslavskou ligovou juniorku, kde ve 27 zápasech vstřelil 3 branky.

 

DOMINIK MACHŮ (98), záložník
Dalším novicem na benátecké soupisce je dvacetiletý záložník DOMINIK MACHŮ z prvoligového týmu FK Mladá Boleslav. Machů hrál v minulé sezóně za mladoboleslavskou ligovou juniorku, kde ve 21 zápasech vstřelil 2 branky.

 

DOMINIK KOŠEK (97), útočník
Třetí posilou z prvoligové Mladé Boleslavi se stává jedenadvacetiletý útočník DOMINIK KOŠEK. I on hrál v minulé sezóně za mladoboleslavskou ligovou juniorku, kde ve 28 zápasech nastřílel 6 branek.

 

TOCHUKWU MBAH (93), útočník
Do Benátek se vrací pětadvacetiletý nigerijský záložník či útočník TOCHUKWU "VITUS" MBAH. Ten v poslední sezóně hrál krajský přebor za Poličku, kde ve 30 zápasech vstřelil 11 branek. Mbah již v minulosti v benáteckém dresu odehrál dvě sezóny v divizi a v ČFL. Celkem za Benátky nastoupil do 39 mistrovských zápasů a vstřelil 4 branky.
 

JIMMY PEREMENE GIDION (97), útočník
Novou útočnou posilou benáteckého týmu se stal jedenadvacetiletý Nigerijec PEREMENE GIDION JIMMY z divizního týmu Olympia Hradec Králové - Kratonohy. V minulé sezóně odehrál Jimmy za divizní Kratonohy 24 mistrovských zápasů, ve kterých vstřelil 4 branky. Zahrál si také za rezervu Kratonoh (I.A třída), kde v 15 utkání vstřelil 11 branek.

 

ODEŠLI:

SEBASTIAN MUNZAR (96), záložník
Jedenadvacetiletému záložníkovi Munzarovi skončilo po uplynulé sezóně hostování z prvoligového Jablonce nad Nisou. Nyní se Munzar připravuje s divizním týmem Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou. V benáteckém dresu odehrál 11 zápasů a vstřelil 1 branku. Nyní v týmu Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou (divize C).
 

DAVID SKUHRAVÝ (96), obránce
Hostování z prvoligového Jablonce nad Nisou skončilo dvaadvacetiletému obránci Skuhravému. I on se, podobně jako Munzar, momentálně připravuje v divizním týmu Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou. Skuhravý sehrál za Benátky 17 zápasů a vstřelil 1 branku. Nyní v týmu Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou (divize C).
 

TOMÁŠ BULÍŘ (96), záložník
Hostování z prvoligového Jablonce nad Nisou skončilo též dvaadvacetiletému záložníkovi Bulířovi. Následně byl na zkoušce v ligové juniorce Slovanu Liberec, kde ale nakonec nezůstal. Bulíř sehrál v benáteckém dresu 14 zápasů a vstřelil 4 branky. Nyní v týmu FC Jablonec nad Nisou (Juniorská liga).
 

DAMIÁN FARKAŠ (96), záložník
V minulých dnech podstoupil neúspěšnou zkoušku v třetiligovém Písku a vratil se tak do svého mteřského oddílu FK Dukla Praha. Farkaš odehrál v benáteckém dresu 13 mistrovských utkání, ve kterých branku nevstřelil. Jedenkrát také nastoupil za benáteckou rezervu. Nyní v týmu FK Dukla Praha.
 

JAKUB ZÖRKLER (97), záložník
Míří do divizního Nymburka. Zörkler odehrál v Benátkách 15 zápasů, ve kterých se brankově neprosadil. Jedenkrát nastoupil také za benáteckou rezervu. Nyní v týmu SK Polaban Nymburk (Divize B).

 

BŘETISLAV TVRZNÍK (94), obránce
Tvrzník v letošní sezóně odehrál v benáteckém dresu 28 zápasů a vstřelil 2 branky. Třikrát nastoupil za rezervu, jedenkrát skóroval. Břetislav Tvrzník odehrál celkem v Benátkách nad Jizerou ve dvou sezónách 45 zápasů a vstřelil 2 branky. Nyní v týmu SS Ostrá (Divize B).
 

JAN KNOBLOCH (84), záložník
V letošní sezóně odehrál Knobloch za Benátky 27 mistrovských zápasů, v nichž vstřelil 1 branku. Jedenkrát také nastoupil za benáteckou rezervu. Celkem ve dvou sezónách odehrál Jan Knobloch v benáteckém dresu 56 zápasů a nastřílel 5 branek. Nyní v týmu SS Ostrá (Divize B).
 

MIROSLAV HOŠŤÁLEK (93), obránce
Ten následuje dvojici Knobloch - Tvrzník a přestupuje do nedaleké divizní Ostré. Hošťálek v letošní sezóně odehrál 19 zápasů a vstřelil 1 branku. Celkem ve dvou sezónách nastoupil v Benátkách do 36 mistrovských utkání, ve kterých nastřílel 2 branky. Nyní v týmu SS Ostrá (Divize B).
 

STANISLAV MAŘÍK (89), záložník
Mařík v Benátkách nad Jizerou odehrál v loňské sezóně 31 zápasů a vstřelil 7 branek. Jedenkrát také nastoupil za benáteckou rezervu a vstřelil dva góly. Nyní v týmu FK Motorlet Praha (Divize B).
 

FRANTIŠEK HAKL (89), obránce
Hakl odehrál v Benátkách 31 mistrovských zápasů, ve kterých vstřelil 3 branky. Za benátecké béčko odehrál jeden zápas, ve kterém skóroval. Nyní v týmu SK Zápy (ČFL).

 

JAKUB SYNEK (90), útočník
Benátečtí se v příští sezóně budou muset obejít i bez svého letošního nejlepšího střelce. Sedmadvacetiletý útočník JAKUB SYNEK vyslyšel vábení divizního nováčka FK Přepeře, kam také přestoupil. Synek v uplynulé sezóně odehrál 27 mistrovských zápasů, ve kterých vstřelil 14 branek. V Benátkách nad Jizerou odehrál všechny tři třetiligové sezóny. Nastoupil celkem do 62 zápasů, ve kterých vstřelil 23 branek. Nyní v týmu SK Přepeře (Divize C).


Město Benátky nad JizerouMŠMT

Mužstvo "A"

Mužstvo "B"Další kolo - Mládež

Dorost - přípravná utkání:
Benátky - Vrdy so. 18.8.
       (hř. Kochánky 10:00 hod.)

St.žáci
probíhá letní příprava

Ml.žáci 7+1
probíhá letní příprava 

St.přípravka "A" 2008/09
probíhá letní příprava

St.přípravka "B" 2008/09
probíhá letní příprava

Ml.přípravka 2010/11
probíhá letní příprava